«Недружні акції не припиняються»: Путін у щорічному зверненні прокоментував напружену ситуацію навколо Росії у світі (Відео)

21.04.2021   18:27    9627days-ua.com

Володимир Путін

Президент РФ Володимир Путін у щорічному зверненні до Федеральних зборів 21 квітня прокоментував напружену ситуацію, яка склалася навколо Росії у світі. Він заявив, що хоче мати добрі відносини, але в іншому випадку РФ готова дати жорстку відповідь.Трансляція звернення Путіна велася в YouTube.

Зокрема, у своєму виступі він зазначив, що «недружні акції щодо Росії не припиняються».

«Це новий вид спорту якийсь, хто голосніше скаже про Росію», — заявив Путін.

Это интересно:  У дівчинки рани на шиї: в Одесі знайшли трьох маленьких дітей у зачиненій квартирі (фото)

При цьому, за його словами, Росія у відповідь на вчинки і дії інших країн поводиться «надзвичайно стримано, можна сказати — скромно. І часто взагалі не відповідає на недружні акції і відверте хамство».

«Ми хочемо мати добрі відносини з усіма учасниками міжнародного спілкування. У тому числі з тими, з ким відносини у нас, останнім часом, м’яко кажучи, не складаються…Ми бачимо, що відбувається у реальному житті», — сказав президент РФ, при цьому не називаючи конкретних імен і країн.

Это интересно:  Автівка перекинулася: у столиці на мосту водій намагався втекти після ДТП (відео)

Російський президент додав, що РФ «не хоче спалювати мости», але якщо хтось задумає першим «спалити або навіть підірвати мости», то відповідь Росії буде «швидкою, асиметричною і жорсткою».

«Організатори будь-яких провокацій, які загрожують нашій безпеці, пошкодують про скоєне так, як давно вже ні про що не шкодували. При цьому у нас вистачить терпіння, відповідальності, професіоналізму, впевненості у собі і здорового глузду при прийнятті будь-якого рішення. Сподіваюся, нікому не прийде в голову перейти червону межу. А де вона буде проходити, ми будемо визначати самі», — додав Путін.

Это интересно:  Пчелы в посылках Укрпочты начали оживать (ВИДЕО)

Adblock
detector