Гороскоп на вторник 21 сентября 2021

Небезпечне захворювання можна визначити по руху одного пальця

24.07.2021   20:40    326

Вчені з Єльського університету з’ясували, що за допомогою руху всього одного пальця можна дізнатися про наявність небезпечного розширення основних артерій серця – аневризмі висхідної аорти. Дослідження було опубліковано в “Американському журналі кардіології“.


Сам тест полягає в наступному: необхідно перевернути руку долонею вгору і витягнути великий палець якомога далі в сторону в напрямку мізинця. Якщо палець дотягується до центру руки, – це нормально. Однак, коли він перетинає край долоні, може бути ознакою аневризми аорти.

Як пояснили вчені, здатність великого пальця рухатися таким чином, може вказувати на розтягнення і ослаблення суглоба. Це, в свою чергу, говорить про захворювання сполучної тканини у всьому тілі, включаючи аорту.


Это интересно:  Названі небезпечні “похмільні” звички

Аневризма аорти зазвичай протікає безсимптомно, тому більшість пацієнтів просто не знають про наявність захворювання. За словами дослідників, учасники експерименту з “розтягнутим” пальцем часто корелювали з таким діагнозом. Всього в ході роботи були вивчені дані про здоров’я 350 осіб, які перенесли операції на серці.

lhealth.info

Adblock
detector