Гороскоп Павла Глобы на неделю с 20 по 26 сентября 2021

«Не знаю чому, але мені сподобалося»: Пугачова розповіла, як її підкорював Галкін

12.09.2021   19:13    224

Відома російська та радянська співачка Алла Пугачова, яка нещодавно ледь не втратила свідомість, розповіла, що її чоловік Максим Галкін, щоб сподобатися їй в минулому читав їй любовну лірику. Про це вона сказала в ефірі російського ТБ.


Источник: showbiz.fakty.ua

«Він читав Вертинського. SMS-ки надсилав Вертинського. Я не знаю, чому саме Вертинського. Мені це сподобалось!» — сказала співачка.


Это интересно:  Анна Курнікова та Енріке Іглесіас показали трьох своїх дітей на відео

Сам же Галкін позитивно відповів на питання, чи співає він своїй коханій.

«Звісно! Щовечора!» — сказав він.

Як писали «ФАКТИ», раніше колишня домробітниця Пугачової розповіла в програмі «Нові російські сенсації» на одному з російських телеканалів, що відносини між Примадонною і Максимом Галкіним почали бурхливо розвиватися в той момент, коли співачка пішла від Філіпа Кіркорова. За її словами, на публіці Примадонна грала в любов з Кіркоровим, а насправді вже була зацікавлена Галкіним. Завоювати ж серце співачки Максим зміг досить швидко завдяки тому, що ніколи не приходив в гості до Алли Борисівни з порожніми руками — завжди приносив квіти та солодощі. Більш того, шоумен завжди поводився чемно і багато жартував. Саме ці його якості і сподобалися Примадонні.
Adblock
detector