Не завжди гарячі напої пити безпечно - Новости Ю

Не завжди гарячі напої пити безпечно

17.09.2021   22:20    302

Гарячі напої зовсім не є безпечними, оскільки їх вживання може стати причиною пошкодження слизової оболонки мікроопіком, інформує Ukr.Media.

Гастроентерологи дали пояснення з приводу того, у яких випадках гарячий чай та інші гарячі напої можуть бути небезпечними. Наприклад, до таких належать випадки, коли температура споживаного людиною напою перевищує певний поріг. Говорячи про це, лікарі уточнили, що «температура рідини не повинна перевищувати 37 градусів».

Это интересно:  Лікарі розповіли, коли білкова дієта може завдати шкоди


Ще один випадок — звичка запивати гарячим напоєм жирну їжу. Лікарі пояснили, що «якщо жирні продукти запивати гарячим чаєм, то велика кількість жиру, яка таким чином потрапить у організм, може чинити негативний вплив на нього».

Також небезпечним для здоров’я є поєднання гарячих напоїв і спиртного, особливо міцного алкоголю. У першу чергу не слід змішувати з алкоголем чай, підкреслили експерти. «Коктейль» гарячого зі спиртним не лише підвищує ймовірність опіку слизової тканини ротової порожнини, горла, органів травного тракту, але також інтенсифікує всмоктування алкоголю. У такому разі «йде навантаження на серцево-судинну систему, на центральну нервову систему, на органи виділення і, перш за все, на печінку».

Это интересно:  Дієтолог перерахувала продукти, від яких слід відмовитися після 45 років

Крім того, додали експерти, компоненти чаю (таніни) можуть впливати на те, що організм засвоїть більше токсичних елементів під час розщеплення алкоголю.

aspekty.netAdblock
detector