«Не відтіснити нас», — бійці ЗСУ назвали мету потужних ворожих обстрілів на Донбасі (Відео)

26.05.2021   15:40    7727days-ua.com

Російські окупанти в порушення Мінських угод не припиняють обстрілів, щоб спровокувати бійців ЗСУ на великий бій та вбити якнайбільше українських захисників Донбасу.Про це розповіли 5 каналу, українські військові, які тримають оборону неподалік Хутора Вільного на Луганському фронті. Там ворожа зброя не змовкає.

“Обирають для обстрілів найближчі до себе українські позиції, які, на їх думку, не мають там стояти. Не те, щоб хотіли відтіснити нас, а просто щоб вбити якнайбільше людей”, – каже про дії російських окупантів боєць ЗСУ.

Это интересно:  УЄФА змінила рішення щодо форми збірної України на Євро-2020: напису "Героям слава!" не буде? (Відео)

Б’ють російські окупанти по українських позиціях з окупованого Золотого-5. Для обстрілів застосовують у тому числі заборонену Мінськими угодами зброю.

«Обстріли не припиняються. Не дають нам передихнути. Ніякої повної тиші і перемир’я абсолютно не було і нема», — каже інший український оборонець.

Бійці ЗСУ запевняють, що готові відповісти на будь-яку збройну провокацію російських окупантів, і допомагають мешканцям Хутора Вільного, яких жити під обстрілами у селі з кількох сотень залишилось 18.

Это интересно:  Посковзнулася і впала: з’явились нові подробиці про жінку, яку в Києві переїхав трамвай (відео)

Більше подробиць про ситуацію на лінії фронту біля Хутора Вільного — у сюжеті 5 каналу.Adblock
detector