"Не чваньтесь, обʼєднуйтесь": оприлюднено промову у суді Остапа Стахіва (Відео) - Новости Ю

«Не чваньтесь, обʼєднуйтесь»: оприлюднено промову у суді Остапа Стахіва (Відео)

20.11.2021   00:09    545


7days-ua.com

Остап Стахів

У Львові обрали запобіжний захід лідеру антиваксів – Остапу Стахіву.Про це пише ВВС.

Три місяці під вартою або мільйон гривень застави. Його, нагадаємо, підозрюють у спробі повалення влади та співпраці з російськими спецслужбами. Сам Стахів провини не визнає. І навіть називає себе не підозрюваним, а викраденим.

Правоохоронці запевняють — документ про підозру Стахіву таки вручали, але він його не підписав. Кажуть — мають відеодоказ. Одразу після судового засідання Стахіва відправили в СІЗО. Запобіжний захід він хоче оскаржити.

Остап Стахів, підозрюваний:

Я маю право вимагати ґрунтовності затримання оскільки мені не склали протокол затримання, мене викрали, я б хотів, щоб обґрунтували, чому я знаходжусь тут.

Місцеві ЗМІ пишуть, що чоловік також неодноразово приходив у covid-лікарні Львова й інших областей, намагаючись зірвати їхню роботу.

Сам Остап не раз проводив марші проти вакцинації у Львові, зустрічався з антивакцинаторами в різних регіонах, співорганізовував акцію антивакцинаторів у Києві 3 листопада. А наприкінці листопада знову закликав українців зібратись на мітинг «за свої права та свободи» перед Верховною Радою в Києві.

До пандемії Стахів також брав участь у різних вуличних протестах. Він був головою громадської організації «Ідея Нації», що декларувала боротьбу з незаконними забудовами Львова. Однак у 2018 році на одній з акцій чоловіка кинули у смітник та назвали «псевдоактивістом».

Adblock
detector