Названий простий, але корисний продукт для літніх людей - Новости Ю

Названий простий, але корисний продукт для літніх людей

09.10.2021   08:20    1700

Відомо, що на тривалість життя впливає не тільки генетика, а й щоденні звички. Один з ключових ефектів надає раціон харчування, оскільки неправильні дієтичні рішення підвищують ризик розвитку хронічних захворювань.


Зокрема, згідно з дослідженням, опублікованим в журналі Hindawi, харчові звички збільшують ризик серцевих хвороб, які є однією з головних загроз довголіттю. “Знизити шанси на вікові захворювання і привести до поліпшення здоров’я в літньому віці допоможе вживання горіхів”, – заявили вчені.


Это интересно:  Названы идеальные продукты для ужина

За їхніми словами, багато небезпечних станів розвиваються протягом десятиліть. Таким чином, звички, вироблені в молодому віці, можуть особливо впливати на здоров’я в літньому. Дослідники відзначили, що вживання горіхів в зрілому віці надає позитивний ефект на здоров’я.

У науковому експерименті взяли участь 33930 жінок у віці від 50 до 60 років. Всі вони вживали арахіс, волоські та інші горіхи, а також арахісове масло.

Это интересно:  Що вуглеводи роблять зі здоров'ям, мисленням і пам'яттю

До здорової групи віднесли тих, хто дожив до 65 років без хронічних захворювань, порушень пам’яті та інших проблем зі здоров’ям. Дослідники контролювали соціально-демографічні, поведінкові, дієтичні та інші фактори, які могли вплинути на результати.

У підсумку до “здорової” групи віднесли 16% добровольців. Після коригування віку вчені спостерігали значну зв’язок між загальним споживанням горіхів у середньому віці та більш високими шансами на здорове старіння.

Причому найбільш слабкі асоціації спостерігалися при вживанні арахісового масла. Статистично значущі показники здорового старіння виявилися при вживанні арахісу, волоських та інших горіхів.

Однак після врахування всіх факторів, що впливають на здоров’я, тільки споживання волоських горіхів залишилося пов’язаним зі здоровою старістю.

Читайте також:  Дієтологиня попередила про шкоду популярного напою

“Жінки, які вживають горіхи в середньому віці, мають більше шансів на хороше загальне здоров’я і благополуччя в більш старшому віці”, – підсумували дослідники.

Это интересно:  Фахівці пов'язали поганий настрій з дефіцитом вітаміну

lhealth.infoAdblock
detector