Названий продукт, що забезпечить організм денною нормою вітаміна D - Новости Ю

Названий продукт, що забезпечить організм денною нормою вітаміна D

27.11.2021   10:00    409

Вітамін D часто називають «сонячним вітаміном» через те, що він природно з’являється у вашій шкірі у відповідь на сонячне світло. Не дивно, що в зимові місяці багато людей стикаються з дефіцитом через нестачу ультрафіолетових променів.

 


Тим не менш, існує безліч продуктів, які є відмінним джерелом вітаміну, і експерти заохочують включати їх до свого раціону в цей сезон застуди та грипу.

Рада NHS (Національна служба охорони здоров’я Великобританії) закликає населення розглянути можливість збільшення споживання вітаміну D з 5 до 10 мікрограмів.
У міру зростання кількості випадків застуди та грипу в холодніші місяці в поєднанні з постійною присутністю коронавірусу люди стурбовані слабкою імунною системою.


Вітамін D, поряд з іншими вітамінами, необхідний підтримки максимального функціонування нашого організму.

За словами вчених, вживання всього восьми грибів на день може забезпечити «100 відсотків» денної норми споживання дорослим, що рекомендується. Крім того, як зазначає група експертів, гриби можуть бути відмінним джерелом для людей з будь-якими дієтичними уподобаннями, у тому числі для тих, хто дотримується дієти вегетаріанської або веганської.

Гриби – відмінне джерело вітаміну D та інших необхідних вітамінів, включаючи вітаміни B6 та B12. Це надзвичайно універсальний овоч, який можна використовувати у безлічі страв, що зігрівають узимку, всіх форм, розмірів та кольорів.

Adblock
detector