Названий найкращий фрукт для сердечників та песимістів - Новости Ю

Названий найкращий фрукт для сердечників та песимістів

16.11.2021   08:20    419

Лікарі називають айву одним із найкорисніших осінніх фруктів

Медики у всьому світі схиляються до єдиної думки, що найбільшу користь здоров’ю приносять саме сезонні фрукти та овочі. У них зібрано вагомий комплект вітамінів та мікроелементів. Від таких ласощів людський організм неодмінно отримає максимум користі та захисту імунітету.


Восени таким джерелом вітамінів є айва. Ця рослина належить до сімейства рожевих, тобто близька до яблука, сливи, груші.


Кладезь вітамінів

В айві багато корисних речовин: вітамін С, вітаміни групи В, бета-каротин, а також калій, кальцій, фосфор, магній, натрій, залізо. Доведено численними експериментами, що фрукт нормалізує роботу органів травлення, зменшує симптоми печії та нудоти під час вагітності.

Лікарі називають айву одним із найкорисніших фруктів для людей, які мають серцево-судинні захворювання, адже в м’якоті жовтого плода міститься багато калію, який зміцнює серцевий м’яз.

Крім цього, завдяки високій концентрації в плодах айви вітаміну С (у 100 г міститься 23 мг, трохи більше 25 відсотків від добової норми, що рекомендується) ця рослина допомагає зміцнити імунітет, служить гарною профілактикою від вірусних інфекцій.

Як виправити настрій

Щиро люблять айву та рекомендують її своїм пацієнтам і психологи. Адже вона допомагає швидко впоратися з осінньою нудьгою та навіть депресією. Встановлено, що речовини, що входять до її складу, благотворно впливають на нервову систему і допомагають позбутися відчуття тривоги.

Так як айва не є найсоковитішим фруктом, то її краще піддавати термічній обробці: варити компоти, джеми, варення та желе. Навіть у такому вигляді фрукт принесе багато користі здоров’ю.

zdorovia.com.ua
Adblock
detector