Названий головний вітамін для здоров’я кишечника - Новости Ю

Названий головний вітамін для здоров’я кишечника

23.09.2021   08:20    2023

Відомо, що вітамін D необхідний для правильної роботи організму. Він зміцнює імунітет, підтримує здоров’я кісток, м’язів, а також серця і судин. Недавні дослідження також показали, що вітамін D пов’язаний зі здоров’ям кишечника, який часто називають головним органом довголіття


В ході експерименту, проведеного за участю 80 жінок, було встановлено, що вже через 12 тижнів прийому 50 000 МО вітаміну різноманітність кишкової мікробіоти значно покращилась. Важливо відзначити, що учасники дослідження споживали 50 000 МО вітаміну в тиждень, а не в день. Згідно загальноприйнятим нормам, доросла людина повинна отримувати не менше 15 мкг речовини щодня (600 МО). Для людей старше 70 років норма збільшується до 20 мкг (800 МО).


У ході дослідження також було виявлено поліпшення функції нирок і печінки, що пов’язано з підвищеним рівнем кальцію в крові (організм використовує вітамін D для поглинання мінералу).

Наявність різноманітної мікробіоти в кишечнику має ключове значення для загального здоров’я. Наприклад, під час дослідження, опублікованого в Frontiers of Immunology, вчені виявили чіткий зв’язок між мікробіомом і імунною системою організму, виявивши, що достатній рівень вітаміну D є ключовим маркером здоров’я обох функцій.

wworld.com.ua
Adblock
detector