Названі зміни самопочуття, які можуть виявитися ранніми симптомами діабету - Новости Ю

Названі зміни самопочуття, які можуть виявитися ранніми симптомами діабету

03.12.2021   19:40    449

Часто початкові симптоми діабету здаються досить незначними порушеннями здоров’я.

Деякі зміни самопочуття повинні бути перевірені терапевтом, особливо якщо вони приймають стійкий характер, передає Express. Вони можуть виявитися ранніми симптомами діабету.


Затуманений зір. Ігнорувати цей симптом не можна, оскільки його причиною може бути пошкодження кровоносних судин, дуже важливих для очей, з світлочутливої сітківки. Пошкоджуються вони через постійно високого рівня глюкози в крові і підвищеного кров’яного тиску.

Часте сечовипускання. В середньому людині потрібно мочитися приблизно чотири-сім разів за добу. Але при захворюванні на діабет виникає потреба набагато частіше користуватися туалетом, оскільки організм не реабсорбує глюкозу в тій мірі, в якій повинен. Сечовипускання активізується як спосіб її виведення.


Спрага. Спрага і гіперактивний сечовий міхур при діабеті, по суті, працюють в тандемі: чим більше вам потрібно мочитися, тим наполегливіше тіло буде попереджати про нестачу рідини.

Свербляча або суха шкіра. Ще один ранній можливий симптом діабету, який не можна ігнорувати. Проблеми зі шкірою в разі цього захворювання виникають як результат швидкого виведення вологи з організму. Шкіра швидко сохне і, будучи пересушеною, легко піддається інфекціям, подразнення.

Втома. Ставши діабетиком, людина може відчувати часту або постійну втому незалежно від часу доби і тривалості сну. Подібний симптом може говорити про нестачу інсуліну – гормону, що допомагає організму ефективно перетворювати глюкози в енергію.

ukrhealth

Adblock
detector