Названі продукти, якими можна легко зіпсувати зуби - Новости Ю

Названі продукти, якими можна легко зіпсувати зуби

20.09.2021   00:40    355

Не є таємницею те, що відновлення зубів — задоволення не з дешевих. Дуже часто ми, самі того не підозрюючи, чинимо негативний вплив на емаль, прискорюючи деструктивні процеси. Причому зубна емаль страждає від звичайних продуктів, від яких ми не чекаємо підступу. Ми зібрали невеликий список продуктів, з якими варто бути обережнішими, інформує Ukr.Media.


Цитруси


Наші улюблені грейпфрути, апельсини і лайми дуже смачні, але можуть завдати досить серйозної шкоди здоров’ю. Опускаючи той момент, що надмірне вживання цитрусів може призвести до проблем з шлунково-кишковим трактом, цитруси також негативно позначаються на якості зубної емалі. Кислота може призводити до розм’якшення емалі, через що на ній осідають частинки їжі і напоїв, в’їдаючись у тріщини і фарбуючи емаль у жовтий колір. Звичайно, відмовлятися від цитрусів не варто, проте намагайтеся скоротити вживання кислих фруктів, якщо помічаєте, що зуби почали темнішати. Якщо продовжувати їсти улюблені апельсини, зрештою можна втратити зуби вже до 40 років.

Это интересно:  Простий рецепт маски для росту волосся

Каші

Дивно, чи не так? Молочні каші неймовірно корисні для шлунку, але можуть привести у крісло стоматолога. Річ у тім, що в’язка каша залишає на зубах плівку, і якщо вчасно її не видалити, можна дочекатися скупчення бактерій на поверхні зубів і тоді вже доведеться терміново звертатися до фахівця. Якщо немає можливості почистити зуби, обов’язково прополощіть рот.

Чай

Это интересно:  Названі найкорисніші для здоров'я спеції

Здавалося б, чим може бути небезпечний звичайний чай. Насправді, не усе настільки просто. Йдеться про дешевий чай у пакетиках, яким ми дуже полюбляємо заповнювати вільний час з друзями або на роботі. Британські вчені провели невелике дослідження, яке показало, що деякі чайні пакетики можуть містити фтор, який у великій кількості може руйнувати не лише зуби, але й інші кістки. Щоб уникнути подібної проблеми, уважно читайте склад і намагайтеся брати лише якісний продукт.

Варення з кісточками

Это интересно:  Опасный вид семечек, который может навредить иммунитету, назвала диетолог

Як можна не любити малинове варення? Але смачні ласощі можуть виявитися справжньою отрутою, а уся справа у маленьких кісточках, які дуже полюбляють застрягати між зубами і накопичувати бактерії. Як ви вже здогадалися, весь цей процес призводить до ураження емалі, з яким зможе впоратися лише фахівець. Намагайтеся ретельно вичищати кісточки та інші залишки фруктів і ягід. За необхідності використовуйте не лише щітку, але й іригатор із зубною ниткою.

aspekty.netAdblock
detector