Астролог назвал счастливчиков середины сентября 2021

Названі продукти, які сповільнюють старіння

26.07.2021   20:20    221

Механізм старіння на даний момент досить добре досліджений, тому є безліч способів контролювати його перебіг. Це можливо зробити і за допомогою харчування, розповів лікар-дієтолог, доктор медичних наук Михайло Гінзбург


Фахівець відзначив, що існують так звані «омолоджуючі» продукти. За його словами, вкрай важливо вживати продукти, які полегшують роботу шлунково-кишкового тракту і направляють сили організму на підтримку здоров’я. В першу чергу, мова йде про кисломолочні продукти, які покращують мікрофлору кишечника.


Это интересно:  Цих продуктів краще уникати після досягнення 65-річчя

Також слід включити в раціон продукти, багаті харчовими волокнами. Це фрукти, овочі, ягоди, крупи, грубий хліб, водорості.

Крім того, Гінзбург перерахував спеціальні речовини, які містяться в деяких продуктах і мають протизапальну дію. Такий ефект необхідно враховувати при складанні «омолоджуючого» раціону, вважає дієтолог.

«Протизапальні молекули: катехіни — ними багатий зелений чай, квертицин — він міститься у фруктах. Куркумін і ряд схожих молекул — це східні приправи на зразок куркуми, перцю, імбиру «, — пояснив Гінзбург. Він додав, що куркумін також міститься в петрушці та кінзі.

zdorovia.com.ua

Это интересно:  Знизити артеріальний тиск може простий чай

Adblock
detector