Женский гороскоп на неделю с 20 по 26 сентября 2021

Названі продукти, що знижують симптоми артриту

24.07.2021   09:40    731

Ревматоїдний артрит — це хронічне захворювання, що викликає біль, набряк і скутість суглобів. Вчені зі Стенфордського університету виявили, що ферментовані продукти, такі як йогурт, сприяють збільшенню кількості корисних кишкових бактерій і, мабуть, допомагають запобігти запалення — основну причину артритуВ ході дослідження з’ясувалося, що після регулярного вживання йогурту, у випробовуваних знизився рівень 19 білків, які є маркерами запалення.

Это интересно:  Кілька порад для тих, хто хоче позбутись почервоніння очей

Один з цих білків — інтерлейкін 6 — пов’язаний з хронічними захворюваннями, такими як ревматоїдний артрит і діабет другого типу. Вчені зробили висновок, що зміни в харчуванні можуть впливати на мікробіом кишечника.

Ферментовані продукти — це їжа, отримана в результаті контрольованого росту мікробів і перетворення під впливом ферментів, які збільшують швидкість хімічних процесів і змінюють склад продукту. Крім йогурту до них відносяться кефір, квашена капуста, сир, натуральний соєвий соус і деякі інші продукти.

Это интересно:  Доктор Комаровский назвал причину отказаться от детского сада

«Ми хотіли провести експериментальне дослідження, яке могло б перевірити, чи може їжа, націлена на мікробіоту, стати засобом боротьби з різким зростанням хронічних запальних захворювань», — розповів лікар Крістофер Гарднер.

zdorovia.com.ua

Adblock
detector