Гороскоп на 17 сентября 2021 по картам Таро: все знаки зодиака

Названі причини виникнення болей в попереку, що віддають у ногу

30.08.2021   13:40    233

Якщо у вас з’явилися болі в попереку, що віддають у ногу, можливо, що це люмбоішалгія. Ця неприємність вимагає негайного звернення до лікаря. Такий біль сама не проходить, а, навпаки, стане сильнішим і виникати буде частіше. Як правило, вона починається після посиленого фізичного навантаження або переохолодження.


Клінічні прояви люмбоишиалгии


Якщо біль у попереку віддає в ногу, то вона може характеризуватися як:

  1. М’язово-тонічна. Це спазм поперекових м’язів, спричинений викривленням хребта (кіфоз, сколіоз, гіперлордоз і т. п.).
  2. Вегетативно-судинна. При ній разом з пекучим болем німіє стопа ноги. На дотик вона, як правило, більш холодна, ніж здорова кінцівку, а шкіра на ній блідіше. Хвора нога швидше мерзне, або, навпаки, в ній розвивається відчуття жару. Біль же проявляється при прийнятті вертикального положення.
  3. Нейродистрофічий. Ця пекучий біль посилюється в нічний час. Зовні захворювання проявляється витончення шкіри.
Это интересно:  Чим небезпечний надлишок йоду в організмі

Поєднання

Найчастіше болі в попереку, що віддають у ногу, можуть поєднувати в собі всі види люмбоишиалгии одночасно. Це захворювання, як правило, триває довгий час, чергуючи періоди загострень і ремісій. Схожою на цю хворобу є ішіалгія. Вона характеризується болем у сідничної області, яка віддає в стопу та гомілку.

Причини виникнення болів

Як правило, причин, що викликають згадані вище болю, дві: проблеми внутрішніх органів і патологічні зміни в хребті. Гінекологічні захворювання, патології нирок і локалізуються в області малого тазу спайкові процеси — все це може послужити причиною нападів люмбоишиалгии. У другому ж випадку викривлення хребта призводить до руйнування хрящової тканини міжхребцевих дисків і, як наслідок, до деформації хребців. Це, в свою чергу, викликає запальний процес в ураженій області і болі в попереку, що віддають у ногу, які запускаються і отриманням травми, і розвитком таких захворювань, як остеохондроз.

Способи лікування

Як правило, для установки точного діагнозу і адекватного лікування необхідно вивчити всю клінічну картину захворювання. Адже однією тільки скарги на те, що болить поперек, віддає в ногу, недостатньо. Лікар повинен встановити причину, що викликає подібний симптом. Перешкодою в цьому може служити хвилеподібний перебіг захворювання: тривалі ремісії, що змінюються періодами загострення. Застосовуються три види лікування болю:
  1. Фізіотерапія.
  2. Медикаментозне лікування.
  3. Хірургічне втручання.
Это интересно:  Експерти назвали ознаки настання інсульту

Процедури

Початкові стадії захворювання значно полегшують електрофорез, електроанальгезія і використання динамічних струмів. Добре себе показали голковколювання і лазерна терапія. Якщо ефективність подібних процедур невисока, призначають протизапальні та знеболюючі препарати. При особливо важких випадках застосовується оперативне втручання.

Висновок

Болі в попереку, що віддають у ногу, — досить серйозний привід для звернення до фахівців і проведення курсу терапії. Не займайтеся самодіагностикою і самолікуванням — цим ви можете завдати собі непоправної шкоди! Будьте здорові!

Это интересно:  Назван популярный продукт, который поможет снизить риск болезней сердца

Stylezhinki

Adblock
detector