Гороскоп Павла Глобы на 22 сентября 2021: все знаки зодиака

Названі причини болю в області грудини

03.09.2021   11:40    566

Болі в грудині при вдиху — зовсім не той привід, від якого можна відмахнутися і забути про нього. Це досить серйозний показник, що з організмом щось не так. Ситуація небезпечна ще й тим, що діагностувати такі болі непросто. Вони можуть бути симптомами різних серйозних захворювань.


Причини болю в області грудини

Є дуже багато передумов для виникнення даного больового синдрому. Уточнювати причини його появи іноді доводиться в стаціонарі. З чим же саме може бути пов’язано це явище?


Захворювання дихальних шляхів

У таких випадках виникнення болю в грудині при вдиху може бути пов’язано з плевритом. Справа в тому, що тканини легенів позбавлені больових рецепторів, тому якщо з’являється таке відчуття, то в першу чергу виникають підозри саме на плеврит.

Это интересно:  Коли фахівці рекомендують їсти шоколад

Новоутворення

Багато злоякісні пухлини на початкових стадіях свого розвитку дають про себе знати саме проявом хворобливих відчуттів в області грудини. Ось чому так важливо проходити профілактичну флюорографію. Вона допоможе виявити зміни в легенях, а, отже, хворобу можна буде вилікувати.

Захворювання органів кровообігу

Часто це явище може сигналізувати про хвороби, пов’язані з серцем.

  • Прикладом може служити перикардит. Так називають запалення оболонки міокарда. Спочатку біль цілком помірна, її легко терпіти. Але буває, вона стає дуже сильною. Що примітно, виникає така біль у грудині при русі, а не тільки при зітханні. Доходить до того, що людина боїться зайвий раз поворухнутися. Додатковими симптомами при цьому є озноб, слабкість, підвищення температури. Виникає перикардит найчастіше як ускладнення після інфекційних захворювань. Лікувати його слід в стаціонарі.
  • Також даний симптом може непрозоро натякати на те, що у вас стенокардія. Спазми коронарних судин неминуче викликають біль. Крім цього, у людини підвищується тиск, виникає блідість або почервоніння шкіри, а також страх смерті.
  • У деяких випадках, особливо якщо болі в грудині при вдиху виникають в перший раз, а ліки не дають потрібного ефекту, може бути діагностований інфаркт. Тому потрібно якомога швидше викликати швидку.
  • Іноді це явище може бути ознакою тромбоемболії. Виникнення даної хвороби провокує тромб, що відірвався, які закупорює легеневу артерію. Крім сильних болю в грудній області, у людини спостерігається різке падіння тиску, задишка і посиніння шкіри.
Это интересно:  Про позитивний вплив граната на здоров’я розповіли фахівці

Удари і травми

Одна з частих причин виникнення болю в грудині при вдиху. Як правило, забої проявляються ще і припухлістю. Лікують їх компресами (спочатку холодними, потім зігріваючими). Для полегшення больових відчуттів лікар може призначити, мазі, уколи, таблетки. При переломі додається ще і задишка. Лікування проводиться на спеціальному щиті протягом двох тижнів.

Повітря в плеврі

Это интересно:  Фахівці розповіли, яке харчування сприяє зменшенню ризику розвитку хвороб серця

Хворобливі відчуття можуть бути пов’язані з попаданням повітря в плевру. Іноді це виникає через деформацію діафрагми і шлунка. Існує кілька різновидів пневмотораксу. Залежно від складності та занедбаності захворювання лікування може бути як консервативним, так і оперативним.

Захворювання нервової системи

Міжреберна невралгія дає про себе знати саме таким чином. У даній ситуації болю неприємні і тим, що в багатьох випадках призводять до обмеження рухливості. Тому консультація невролога просто необхідна.

Необхідна медична допомога!

Таким чином, біль у грудині може бути проявом різних захворювань. Чим швидше ви здастеся лікаря, тим більше шансів на позитивний результат хвороби.

Stylezhinki

Adblock
detector