Гороскоп на 25 сентября 2021 по картам Таро: все знаки зодиака

Названі причини їсти банани щодня

02.09.2021   15:40    347

В складі бананів міститься багато калію, який добре впливає на здоров’я серця.

Організм отримує багато корисних мікроелементів. Крім калію, банани багаті магнієм і вітаміном С. Крім цього, один банан середнього розміру містить клітковину, білки і вуглеводи, вітамін B6, марганець і мідь.


1. Краще контролюється рівень цукру в крові. Банани містять розчинну клітковину: даний тип клітковини уповільнює всмоктування цукру в кровотік, тим самим допомагаючи контролювати рівень глюкози в крові. Таким чином, навіть люди з діабетом можуть вживати не дуже солодкий банан як частину свого щоденного раціону.


Это интересно:  Названі 7 головних ознак раку кишечника

2. Нормалізується випорожнення кишечника. У бананах також присутня невелика кількість нерозчинної клітковини, яка проходить через травний тракт нерозщепленою, при цьому втягуючи воду і збільшуючи обсяг калу. Це, в свою чергу, запобігає закрепу. Якщо у вас часто трапляються закрепи, спробуйте з’їдати по одному банану на день.

3. Підтримується здорова вага. Розчинна клітковина в бананах може допомогти довше відчувати ситість за рахунок вивільнення гормонів ситості і уповільнення процесу спорожнення шлунка. В результаті ви можете відчувати себе менш схильним до зайвих перекусів між прийомами їжі або до переїдання.

4. Підтримується робота серця. Калій, якого так багато в цих фруктах, є ключовим для серця мінералом, що забезпечує провідність електричних зарядів в нервові клітини, завдяки чому серцебиття здійснюється регулярно, без збоїв.

Это интересно:  Фахівці назвали основні причини ожиріння

Крім того, калій компенсує надлишок натрію в раціоні, пов’язаний з розвитком високого артеріального тиску. Дієта DASH, розроблена спеціально для боротьби з гіпертонією, включає в себе банани.

5. Клітини захищаються від окисного стресу. До складу бананів входять антиоксиданти катехіни. Ці сполуки допомагають захистити клітини тіла від окисного стресу, який може привести до пошкодження як самих клітин, так і тканин організму, а також ДНК. Наслідком цього стає передчасне старіння, схильність до раку.

Это интересно:  Дієтологи розповіли про взаємозв’язок між кольором фруктів та овочів і їх користю

zdorovia.com.uaAdblock
detector