Гороскоп на 18 сентября: подумайте о важных вещах

Названі поширені причини втрати лібідо

13.09.2021   22:00    283

Іноді такі поширені звички можуть погіршувати ваше інтимне життя.

Втома. Саме втома через надмірні навантаження є однією з найбільш частих причин зниклого інтересу до сексу у сучасних людей — приблизно кожен четвертий дорослий чоловік вважає, що він дуже втомлюється для «подвигів в ліжку». З іншого боку, уточнює медик, втрата лібідо може означати, що людина страждає синдромом хронічної втоми — більш серйозним порушенням, ніж звичайна перевтома через численні справи.

Это интересно:  Експерти попереджають: не вся картопля придатна для вживання


Сидячий спосіб життя. Фізична активність стимулює симпатичну нервову систему, що покращує відповідні реакції, загострює чутливість.

Куріння. Сигаретний дим пошкоджує ендотелій (слизову оболонку стінок кровоносних судин) і запобігає викликане оксидом азоту розширення кровоносних судин — це веде до появи еректильної дисфункції.

Хронічне захворювання. Однією з частих причин втрати лібідо (а також імпотенції) є цукровий діабет, який надає специфічний вплив на нерви і кровоносні судини. Інші патології з подібним ефектом — це хвороби серця, рак.

Пухлини гіпофіза. У чоловіків і жінок з втратою лібідо буває пов’язана гиперпролактинемія — зазвичай доброякісна пухлина гіпофіза, що виробляє надлишок гормону пролактину.

Это интересно:  8 доступних продуктів, які здатні продовжити життя

zdorovia.com.ua

Adblock
detector