Названі основні причини зниження імунітету - Новости Ю

Названі основні причини зниження імунітету

01.12.2021   20:40    753

Через недостатність імунного захисту дитячий організм залишається вразливим навіть для найпростіших інфекцій. Ось чому сучасні батьки часто цікавляться, як підвищити імунітет дитини в дошкільному та шкільному віці, і які кошти для цього потрібні.

А деякі дорослі продовжують стежити за здоров’ям нащадків і далі, дізнаючись у лікарів, як підвищити імунітет підлітку, йдеться в матеріалі фахівців rixos.ua.


Основними причинами різкого ослаблення імунної системи в дітей дошкільного та шкільного віку є хвороби, їх ускладнення, а також сильні стреси.

Перш ніж розбиратися, як підвищити слабкий імунітет дитини, важливо встановити, чому він знизився. Виною цьому можуть бути:

  • Фізична та розумова перевтома. Тому перед тим, як віддавати дитину в модний ліцей, або записувати у всілякі секції, подумайте, чи впорається вона з такою насиченою програмою.
  • Хронічна нестача відпочинку та постійний недосип. На жаль, гаджети здатні красти час, який малюки можуть використовувати більш ефективно: на ігри та сон. Боротися з цим допоможе тільки чіткий розклад дня. Врахуйте, що взимку малюкам необхідно спати трохи більше часу, ніж влітку. Це пов’язано із тривалістю світлового дня.
  • Брак кисню. Спостерігається в дітей, які поводять весь день у закритих приміщеннях, і рідко гуляють на вулиці.
  • Гіподинамія. Якщо ви боїтеся, що малюк отримає травму під час активних вуличних ігор, а сам він навідріз відмовляється робити ранкову зарядку, запропонуйте йому альтернативу. Танці — відмінний спосіб зняти напругу та підвищити рухову активність!
  • Погане харчування. Так, діти обожнюють шкідливі продукти: шоколад, випічку, картоплю фрі та інший фаст-фуд. Але якщо ви ненав’язливо запропонуйте їм сік або фрукти — вони із задоволенням з’їдять їх. Складаючи раціон, пам’ятайте, що діти оцінюють їжу не за принципом корисності. Їм важливо, щоб це було смачно або красиво оформлено.
  • Зневоднення організму. Зазвичай діти п’ють воду до та після їжі, керуючись власними бажаннями. Але іноді їм катастрофічно не вистачає вологи. Тому разом зі звичайною водою та чаями запропонуйте дитині трав’яний відвар (наприклад, ромашковий), компоти та соки, а також киселі, узвари тощо. Це і смачно, і корисно.

GreenPost

Adblock
detector