Названі небезпечні “похмільні” звички - Новости Ю

Названі небезпечні “похмільні” звички

21.09.2021   12:00    182

Похмілля не можна назвати приємним явищем, однак і без того складне для організму положення, можна погіршити неправильними діями в цій ситуації. Про те, чого не треба робити з похмілля пише “Рамблер”.


Найбільша кількість помилок пов’язано з тим, що слід пити після вживання алкоголю. Через високий вміст етанолу і оцтового альдегіду в організмі, слід відмовитися від звички “похмелятися”, маринадів і прийому в їжу маринованих овочів. Краще віддати перевагу огірковому розсолу.


Это интересно:  Названі продукти, які слід видалити з раціону, щоб уникнути раку кишечника

Також не слід налягати на жирні бульйони, це створить зайве навантаження на печінку. В цьому випадку слід пити легкий курячий бульйон, а також кисломолочні продукти, на користь піде і морс.

Серед лікарських препаратів необхідно відмовитися від парацетамолу, він також надає згубний вплив на отже постраждалу печінку. Замінити його слід аспірином, що володіє властивостями розріджувати кров, яка згущена в результаті зневоднення. У зв’язку з останнім необхідно вживати якомога більше чистої води і відмовитися від походів в лазню.

Это интересно:  Фахівці розповіли, яке молоко корисніше

Не слід також надмірно навантажувати серце. Це означає, що “хворому” необхідний постільний режим, а не фізичні навантаження. Особливо небезпечне в цьому випадку плавання, адже втратив калій і магній організм схильний до судом.

Кожен організм унікальний. Необхідна очна консультація лікаря.

ukrhealthAdblock
detector