Гороскоп по картам Таро на неделю с 20 по 26 сентября 2021: все знаки зодиака

Названі горіхи, які здатні продовжити життя

25.07.2021   14:00    169

Дослідники продовжують підкреслювати важливість здорового харчування, відкриваючи нові властивості у добре відомих продуктів. Хоча зв’язок між дієтою і довголіттям досить складний, вчені відзначають, що деякі поживні речовини здатні знижувати ризик розвитку небезпечних хронічних захворювань, в тому числі і раку.


Зокрема, згідно з дослідженням, опублікованим в журналі Natural Medicine Journal, в таку категорію продуктів потрапляють волоські горіхи. За словами вчених, це один з ключових висновків наукової роботи, в ході якої вивчалися харчові звички 7216 осіб.

Під час дослідження фахівці отримали від учасників інформацію про споживання горіхів в цілому і волоських – зокрема. Однією порцією вважалися 28 грам продукту. За 4,8 років дослідження було зафіксовано 323 випадки смерті добровольців, з яких 81 випадок від серцево-судинних захворювань і 130 випадків від раку.


Это интересно:  Що потрібно з’їсти, щоб позбутися від головного болю

З’ясувалося, що вживання горіхів було пов’язано зі значним зниженням ризику загальної смертності. У порівнянні з тими, хто не їв їх зовсім, у споживають більше трьох порцій горіхів на тиждень (32% когорти) шанси померти рано були менше на 39%.
“Аналогічний захисний ефект спостерігався щодо смерті від серцево – судинних захворювань і від раку”, – пишуть автори дослідження.

Это интересно:  Деякими продуктами зловживати дуже небезпечно

Учасники, які дотримуються середземноморської дієти, що включає більше трьох порцій горіхів на тиждень, також мали найнижчий ризик передчасної смерті. За словами вчених, результати цього дослідження довели позитивний вплив вживання горіхів на довголіття.

lhealth.info

Adblock
detector