Названі дієві способи позбутися нальоту на зубах

29.11.2021   00:20    643

Кілька ефективниї народних методів.

Апельсинова шкірка. Після того, як ви отримаєте насолоду від смачного апельсина, не викидайте шкірку у відро для сміття. З її допомогою можна очистити зубну емаль. Втирайте шкірку в зуби, а потім гарненько прополощіть рот водою. Це хороший спосіб захисту від бактерій.


Харчова сода. Її можна використовувати в якості скрабу для видалення зубного нальоту. В столову ложку води додайте дрібку харчової соди, гарненько змішайте склад, обмокніте в нього зубну щітку і використовуйте як альтернативу традиційної зубної пасти.

Насіння кунжуту. Буде правильно виробити звичку пережовувати жменю цього насіння протягом декількох хвилин раз в день, а потім спльовувати утворилася в роті масу для природного очищення зубів. Згодом обов’язково скористайтеся сухий зубною щіткою для того, щоб видалити залишки насіння з зубів.


Вітамінна паста. Для її виготовлення нам знадобляться продукти харчування, що містять вітамін C. А до них належать помідори, полуниця і апельсини. Їх необхідно змішати для створення пасти, яку рекомендується наносити на зуби на 5-6 хвилин, а потім полоскати рот теплою водою. Це не тільки вб’є бактерії в порожнині рота, а й зробить ваше дихання свіжим.

zdorovia.com.ua

Adblock
detector