Названі чотири кращі антивікові добавки - Новости Ю

Названі чотири кращі антивікові добавки

11.10.2021   13:40    309

Антивікові добавки для шкіри досить дорогі і вибирати їх потрібно дотримуючись рекомендацій, заснованих на наукових фактах. Існують щонайменше чотири добавки, які, згідно з дослідженнями, уповільнюють старіння шкіри


Завжди потрібно бути обережними з продуктами індустрії краси, поміченими як «антивікові». Однак існують чотири кращих антивікових добавки, які сприяють запобіганню зморшок і збереженню еластичності тканин якомога довше.


Селен

За словами експертів Slow Ageing Essentials, селен підвищує ефективність вітаміну Е, іншої поживної речовини, що запобігає пошкодження тканин, що викликається вільними радикалами.

Это интересно:  Цей продукт допоможе вижити після раку грудей

Досить селену можна отримати з таких продуктів, як бразильські горіхи, гриби, тунець, лосось, цільнозернові, часник і молочні продукти, але селен також доступний у формі таблеток або капсул.

Колаген

Колаген — білок, який складається переважно з трьох амінокислот. За словами експертів Holland and Barrett, ці амінокислоти можна отримати з продуктів, багатих білком, таких як нежирне м’ясо, риба, горіхи, насіння, тофу, квасоля, яйця, сир, молоко і йогурт. Фахівці відзначають, що прийом колагену в формі добавок може запобігти передчасному старінню.

Вітамін E

Вітамін Е часто вважається найважливішим антиоксидантом, тому що він захищає клітини від пошкоджень. Національна служба охорони здоров’я пояснює, що вітамін Е допомагає підтримувати здоров’я шкіри і очей і зміцнює природний захист організму від хвороб та інфекцій.

Это интересно:  Названі найпопулярніші міфи про алергію

Вітамін можна знайти в широкому спектрі продуктів, таких як рослинні масла, горіхи, насіння і зародки пшениці. Його також п’ють в формі добавок.

Вітамін C

Вітамін C підтримує здоров’я клітин, шкіри, кровоносних судин, кісток і хрящів, а також він необхідний для загоєння ран. Крім того, він використовується організмом в процесі створення колагену. Як вже говорилося, він необхідний для додання шкірі і інших тканин сили, пружності та еластичності.

zdorovia.com.ua

Это интересно:  5 причин, через які закреп може бути смертельнимAdblock
detector