Женский гороскоп на неделю с 20 по 26 сентября 2021

Названі 7 фруктів та овочів з високим вмістом вітаміну C

24.07.2021   09:00    501

Вітамін C — антиоксидант, який може допомогти поліпшити шкіру і зберегти здоров’я імунної системи. Він також корисний для зниження ризику розвитку хронічних захворювань, таких як рак, атеросклероз, діабет, нейродегенеративні захворювання


Цитрусові фрукти багатьма вважаються королями всіх продуктів з вітаміном С, а лідером серед них за змістом цієї речовини часто називають апельсин. Однак існують фрукти і овочі, в яких вміст цього вітаміну вище, ніж в будь-якому з цитрусових.


Ківі

Хоча кількість вітаміну C в одному середньому ківі (71 мг) близько до його вмісту в одному апельсині (70 мг), цей фрукт менше за розміром. А це означає, що можна з’їсти два ківі відразу, збільшивши кількість споживаного вітаміну C в кілька разів.

Это интересно:  Медики назвали два продукта, которые предотвратят выпадение волос

Кучерява капуста (калі)

У такій капусті, як і в багатьох хрестоцвітних овочах, міститься велика кількість вітаміну С. 80 мг в одній мірній чашці — це вже більше вітаміну, ніж в будь-якому з цитрусових фруктів.

Полуниця

У полуниці вміст вітаміну С (89 мг) вище, ніж в апельсині. Одна чашка плодів забезпечить вас майже всією денною нормою вітаміну, а також іншими сильними антиоксидантами, які допомагають запобігти розвитку хронічних захворювань.

Это интересно:  Від і для чого потрібен гарбуз

Брюсельська капуста

Це ще один хрестоцвітний овоч, багатий вітаміном С (98 мг). Додаючи одну чашку приготовленої брюсельської капусти в обід, можна не тільки отримати велику порцію цього вітаміну, але також клітковину, вітамін К, фолієву кислоту, калій і багато інших корисних речовин.

Броколі

Одна чашка броколі дасть вам більше необхідної добової дози вітаміну С (102 мг). Дослідження відзначають, що регулярне вживання хрестоцвітних овочів може допомогти знизити окислювальний стрес і ризики розвитку раку.

Это интересно:  Офтальмологи дали кілька рекомендацій щодо збереження зору

Гірчичний шпинат

Одна мірна чашка цієї зеленої страви може забезпечити в два -три рази більшою кількістю вітаміну С (195 мг), ніж потрібно протягом дня. Однак при термічній обробці такого шпинату знижується число вітамінів, але все також одна порція зможе покрити добову норму по вітаміну С.

zdorovia.com.ua

Adblock
detector