Названі 5 найпоширеніших помилок у вегетаріанському харчуванні - Новости Ю

Названі 5 найпоширеніших помилок у вегетаріанському харчуванні

17.09.2021   20:20    508

Дедалі більша кількість людей сьогодні дотримується веганської або вегетаріанської дієти, як показує статистика. Однак багато людей припускаються помилок, які можуть звести нанівець користь даного типу харчування, інформує Ukr.Media.


Не треба плутати веганів і вегетаріанців

Дуже багато людей, які вирішують відмовитися від їжі тваринного походження, не розуміють різниці між веганами і вегетаріанцями. Вегетаріанці — це люди, які не їдять продукти, отримані від вбивств тварин, але цілком сприймають їжу, що є побічним продуктом. До неї належить молоко, а також молочні продукти на зразок сиру і йогурту. З іншого боку, вегани відмовляються від будь-яких харчових продуктів тваринного походження, включаючи і побічні.


Это интересно:  Простий рецепт маски для росту волосся

Брак калорій

У раціоні веганів і вегетаріанців є страви з меншою кількістю калорій, ніж у любителів м’яса. Тому у першому випадку може бути важче задовольняти потреби у калорійності. А калорії — це основне джерело енергії для організму, і вкрай важливо не допускати їх дефіциту, як і надлишку. Ось чому вегани і вегетаріанці повинні стежити за тим, чи достатньо калорійним є їх харчування.

Брак води

Вегани і вегетаріанці активно налягають на клітковину, і їм вкрай важливо пити багато води. Це допомагає клітковині легко перетравлюватися, позбавляючи від газів, здуття і закрепів. Вживання харчових волокон важливе взагалі для усіх, але у деяких людей вони перетравлюються з великими труднощами, і ось для чого потрібна вода.

Ігнорування небезпеки дефіциту поживних речовин

Это интересно:  Дієтолог розповіла, яка риба вважається найкориснішою

Дієтологи рекомендують грамотну комбінацію м’ясної та рослинної їжі для адекватного отримання усіх необхідних людині поживних речовин. Але вегетаріанці і вегани м’ясо не їдять, а це означає, що їм потрібно приділяти особливу увагу отриманню вітамінів D, В12, заліза, жирних кислот Омега-3 і йоду. Обов’язково додавайте у свій раціон більше їжі рослинного походження з цими поживними речовинами, або вживайте їх у вигляді харчових добавок.

Это интересно:  Експерти повідомили про користь натурального йогурту

Веганство не дорівнює здоров’ю

Багато людей вважають, що усі без винятку веганські і вегетаріанські продукти автоматично більш корисні, ніж м’ясні. Так, мигдальне молоко корисне, але не більше, ніж коров’яче. А деякі замінники м’яса можуть бути навіть шкідливими для здоров’я, оскільки містять багато калорій, але менше ключових поживних речовин. Слідкуйте за тими продуктами, які наповнюють ваш раціон.

aspekty.netAdblock
detector