Названа спеція, що здатна врятувати від втрати зору - Новости Ю

Названа спеція, що здатна врятувати від втрати зору

20.11.2021   23:40    1281

Ряд проведених досліджень показав, що дієві речовини куркуми допомагають в терапії очної глаукоми — небезпечного захворювання, що характеризується підвищенням внутрішньоочного тиску і розвитком патології диска зорового нерва аж до сліпоти.


Зокрема, з’ясувалося, що компоненти куркуми скорочують запальний процес рогівки, дозволяючи тим самим нормалізувати зір. Подібним чином, наприклад, впливає куркумін.


Про те, що куркума володіє корисними властивостями вченим було відомо і раніше. До останнього часу перед медиками стояла проблема транспортування активної речовини в організм, так як в вигляді добавок і таблеток кркумін засвоювався погано. Для його необхідного засвоєння треба було б приймати відразу дуже велику кількість оральних препаратів, що могло зашкодити системі шлунково-кишкового тракту і організму в цілому.

Цю проблему вдалося вирішити. Наукові фахівці запропонували використовувати для транспортування речовини очні краплі. За словами вчених, ця технологія дозволяє збільшити прохідність куркумину в 400 тисяч разів.

Попередні дослідження показували, що куркумін також може запобігати появі діабету. Вчені заявили, що куркумін, будучи анттоксидантним компонентом, має властивості по нормалізації вироблення інсуліну, запобігаючи тим самим діабету другого типу.

zdorovia.com.ua
Adblock
detector