Названа речовина, від якої залежить ваша вага - Новости Ю

Названа речовина, від якої залежить ваша вага

28.11.2021   13:20    1559

Протягом десятиліть нам говорили обмежувати сіль заради нашого серця і кров’яного тиску. Але помірність і обмеження солі — це дві різні речі. Кампанія проти солі розмиває уявлення про те, що сіль насправді робить для нас, інформує Ukr.Media.

Сіль складається з хлориду натрію. Натрій є важливим мінералом, «незамінним», що означає, що ми повинні споживати його з їжею, оскільки наш організм не може його синтезувати. Натрій виконує в організмі безліч життєво важливих функцій.


Яку роль відіграє натрій

Натрій є важливим макромінералом, що виконує важливі функції в організмі, включаючи, крім іншого:

Електролітний баланс;
Баланс об’єму позаклітинної рідини;
Кров’яний тиск;
Мембранний потенціал;
Нервова передача;
Скорочення м’язів;
Серцева і ниркова функції;
Поглинання і транспортування поживних речовин.
Що відбувається, коли ми не отримуємо потрібної солі


Коли нам не вистачає солі, мозок підвищує чутливість до системи винагороди. Коли ми їмо сіль, вона викликає більше приємних відчуттів, ніж зазвичай, що призводить до збільшення споживання солі.

Ця внутрішня система винагороди, покликана врятувати наше життя від дефіциту солі, може ненавмисно сприяти збільшенню ваги і навіть ожирінню.

Скільки солі нам потрібно

Національна академія медицини встановила добову норму натрію для дорослих на рівні 1500 мг на день. Це становить 3,8 грама хлориду натрію (солі) в день. Оскільки натрій становить близько 40 відсотків солі.

Як дефіцит солі впливає на вагу

Вживання солі, яку жадає ваше тіло, може бути простою стратегією, що дозволяє знизити споживання і, можливо, навіть потребу в цукрі і рафінованих вуглеводах.

Стандартне споживання солі (близько півтори чайних ложок солі в день) може допомогти підтримувати нормальний рівень інсуліну.

aspekty.net

Adblock
detector