Названа найвигідніша швидкість руху автомобіля для меншої витрати палива - Новости Ю

Названа найвигідніша швидкість руху автомобіля для меншої витрати палива

09.10.2021   14:09    1058

Автоексперти розповіли про найвигіднішу швидкість руху автомобіля для меншої витрати палива.

Источник: avtodream.org

Ця інформація знадобиться в моменти, коли потрібно розтягнути залишки палива, щоб дістатися до найближчої АЗС або зменшити бюджет всієї поїздки.


Про це пише Motor Media Review.

Перша порада фахівців — до очікуваних показників витрати потрібно додати один або більше літрів палива до рекомендованої для авто в документах на нього. В несприятливих умовах для деяких повнопривідних масивних авто це значення варто подвоювати.


Это интересно:  Рыночная стоимость компании Илона Маска Tesla впервые превысила 1 трлн долларов

Найкраще при русі для економії треба тримати близько 75 км/год. Коли водій виходить із затору або тільки починає рух — треба розганятися до 50 км/год плавно за 26 секунд, а на тахометрі повинно висвітлюватися не більше 1,5 тисячі об/хв.

На трасі ідеально буде їхати 75 – 80 км/год, а рухатися позаду вантажівки допоможе заощадити паливо на опір зустрічному повітрю. Також експерти наголошують, що максимально ефективно для економії — використовувати найвищу ступінь передачі в трансмісії. Для тих, у кого автоматична коробка передач, потрібно перейти на ручний режим, а клімат-контроль та інші споживачі енергії краще відключити.

Читайте також: У США почались випробування безпілотних вантажівок

Это интересно:  Aston Martin представил новый суперкар

Крім того, замість фар, які підвищать витрати на 100 км шляху на пів літра, треба використовувати ДХВ або противотуманки. Ще трохи заощадить паливо, якщо підняти тиск в колесах на 0,2 бару.

Adblock
detector