Навіщо додавати вітамін D в хліб - Новости Ю

Навіщо додавати вітамін D в хліб

24.10.2021   07:20    492

Вчені по всьому світу продовжують вихваляти вітамін D за його користь для здоров’я. Він є важливою живильною речовиною для здоров’я кісток, м’язів і зубів — в першу чергу, тому що допомагає організму засвоювати кальцій


Вітамін D стає добавкою до багатьох продуктів харчування, а з недавніх пір дослідники почали просувати ідею збагачення їм хліба. Наскільки це ефективно, розповіли вчені.


У дослідженні, опублікованому фахівцями з клінічного харчування на сайті Національної бібліотеки медицини США, говориться про ідею загальнозміцнюючого хліба з вітаміном D. Чи справді такий продукт змусить людей вживати достатню кількість вітаміну D і яку користь організму принесе?

Дослідження показало, що хліб збагачений таким чином, призводить до збільшення сироваткових концентрацій вітаміну D, що виробляється організмом, і зниження ПТГ, надмірно високий рівень якого може стати причиною підвищення рівня кальцію в організмі. Це, в свою чергу, здатне привести до таких проблем, як камені в нирках і зниження щільності кісток.

zdorovia.com.ua
Adblock
detector