Науковці назвали термін закінчення другої хвилі пандемії Covid-19 і початку третьої

13.11.2020   16:50    2340


7days-ua.com

Французькі науковці прогнозують спад другої хвилі пандемії коронавірусу наприкінці нинішнього року чи на початку наступного. Водночас вже наприкінці зими 2021 року у світі може початись третя хвиля пандемії Covid-19.

Про це йдеться у доповіді “Вивчення другої хвилі. Санітарна ситуація – критична” керівництву Франції Наукової ради з питань Covid-19 при Міністерстві солідарності та охорони здоров’я, повідомляє “Укрінформ“.

Это интересно:  В России за сутки - наибольшее количество случаев коронавируса с начала пандемии

“Дуже важко передбачити, скільки триватиме друга хвиля. Адже це залежить від самого вірусу, кліматичних умов, заходів, вжитих для обмеження поширення вірусу. Ми можемо припустити, що друга хвиля піде на спад наприкінці цього року або на початку 2021-го”, – йдеться у документі.

За оцінками французьких науковців, індикатором спаду другої хвилі пандемії буде зменшення кількості нових інфікувань до контрольованого рівня – 5-8 тисяч за добу.

Читайте також:

При цьому Наукова рада не виключає виникнення нової хвилі пандемії наприкінці зими – на початку весни 2021 року.

Серед дієвих чинників у подоланні коронавірусу науковці відзначають формування колективного імунітету, що потребує багатьох місяців, а також створення вакцини і забезпечення масового доступу до неї. За оцінками Наукової ради, це теоретично може бути забезпечено у другому кварталі наступного року.

“Тож багато наступних місяців ми будемо у надзвичайно складній ситуації”, – вважають експерти.


загрузка...

Adblock
detector