Наслідки рішення КСУ можуть мати світовий резонанс для України — Зеленський терміново скликає РНБО (Відео)

29.10.2020   13:14    19067days-ua.com

Через рішення Конституційного суду України про визнання незаконними низки антикорупційних норм Володимир Зеленський  скликає термінове засідання Ради нацбезпеки і оборони України.

Про це повідомляє сайт Президента України.

Як ідеться в повідомленні, засідання РНБО відбуватиметься в закритому для преси режимі. В ході засідання члени Ради нацбезпеки мають намір обговоритИ, як максимально швидко розробити нові антикорупційні законопроєкти, щоб подати їх на затвердження парламенту.

Это интересно:  Пациент выпал из авто скорой в результате ДТП (ВИДЕО)

“Необхідні законопроекти, які в подальшому запобігатимуть виникненню подібних кризових ситуацій, будуть напрацьовані й подані Главою держави до Верховної Ради як невідкладні”, – повідомляє сайт Глави української держави.

Читайте також: КСУ скасував низку антикорупційних норм – у Зеленського відреагували (Відео)

Рішення Конституційного суду України про скасування антикорупційних норм в українському законодавстві загрожує гігантським кроком назад на шляху Євроінтеграції України, вважають експерти.

Это интересно:  Модуль китайской станции собрал образцы грунта и стартовал с Луны (ВИДЕО)

“Створення антикорупційної системи було не тільки умовою безвізу. Рішення КСУ – це може бути взагалі перегляд всього формату співпраці МВФ з Україною, це можуть бути значно глибші процеси”, – застеріг екс-глава МЗС України Павло Коімкін.

Більше подробиць про наслідки резонансного рішення КСУ – у сюжеті 5 каналу.


загрузка...


Adblock
detector