Наслідки НП у ВР: нардеп показала, що розбило їй голову (Фото) - Новости Ю

Наслідки НП у ВР: нардеп показала, що розбило їй голову (Фото)

27.10.2021   02:05    1165


7days-ua.com

Постраждалій Устіновій надають медичну допомогу. Фото – ФБ Стефанишиної

У Верховній раді України сьогодні вранці сталась надзвичайна подія, внаслідок якої постраждала народний депутат Олександра Устінова. У неї травма голови.Як повідомила у Фейсбук сама Устінова, а також її колега з фракції “Голос” Ольга Стефанишина, інцидент стався через падіння на Устінову частини засуву дверей Верховної ради. У результаті в Олександри Устінової розсічена голова. До неї викликали швидку.

Як згодом після надання першої медичної допомоги повідомила постраждала, їй пощастило, що металічна частина впала не торцем, інакше травма голови була б значно серйознішою.

«Тепер МРТ завтра, крапельниця і все ок! Розсічення — то нестрашно», — написала Устінова.

Нардеп опублікувала фото дверей ВР і деталі, що впала.

Як видно на фото, опублікованих Устіновою і Стефанишиною, на голову народному депутату впала залізна планка, що мала б тримати двері VI під’їзду Верховної ради. За твердженням Устінової, вага деталі — близько півтора кілограма.

«Якби цей засув на фото (важить десь 1,5 кг летів зверху) впав не пласкою поверхнею, а гострою, все було б набагато гірше… Всім дякую за турботу, сказали — все поремонтують«, — написала Олександра Устінова.

Всі фото — ФБ Олександри Устінової
«Так виглядає «нападник», — написала в анотації до фото постраждала УстіноваAdblock
detector