NASA в режимі онлайн показала перший політ вертольота на Марсі

19.04.2021   20:13    213


Источник: glavcom.ua

Вертоліт Ingenuity прибув на Червону планету разом з марсоходом Perseverance
фото nasa.gov

Цей політ у космічному агентстві називають дуже ризиковим, адже атмосфера Марса дуже розріджена

У понеділок, 19 квітня, в межах місії на Марсі заплановано перший політ вертольота Ingenuity. Запуск вертольота почався о 13:15 за київським часом. Трансляцію польоту буде вести NASA.Вертоліт Ingenuity повинен буде зробити 90-секундний політ над поверхнею Марса на висоті трьох метрів. За польотом на дистанції в більш ніж 60 метрів буде спостерігати марсохід Perseverance.

Это интересно:  В Одесской области во время движения загорелся автобус с пассажирами (видео)

Даний політ у космічному агентстві називають дуже ризиковим, адже атмосфера Марса дуже розріджена – тиск у 170 разів менше земного.


Вертоліт Ingenuity прибув на Червону планету разом із марсоходом Perseverance, який приземлився 18 лютого. Він обладнаний HD-камерою і камерою з сонячним трекером для навігації, а також передавачем даних на ровер. Його маса становить 1,8 кг, а висота 0,8 м.

Это интересно:  Голі українки потрапили у скандал в Туреччині: фотосесія на яхті закінчилася допитом у поліції

Радіус польоту вертольота становить до 300 метрів при максимальній висоті до 10 м. Він може розвивати швидкість до 10 м/с.

Раніше NASA підтвердила, що у 2024 році люди повернуться на Місяць. Зазначимо, ще у грудні 2020 року NASA назвала команду астронавтів для місій на Місяць.

Відомо, що вісім країн підписали угоду «Артеміди» щодо освоєння Місяця. Згодом Україна підписала з NASA угоду «Артеміда».


Adblock
detector