Найпотужніша Tesla Model S Plaid потрапила в аварію на гоночному треку (ВІДЕО) - Новости Ю

Найпотужніша Tesla Model S Plaid потрапила в аварію на гоночному треку (ВІДЕО)

25.11.2021   09:41    441

Експерти YouTube-каналу Speed Academy вивели на гоночну трасу найшвидший серійний автомобіль, що коли-небудь випускалися, — електрокар Tesla Model S Plaid.

Источник: avtodream.org


Нагадаємо, що Tesla Model S в комплектації Plaid оснащується тримоторною силовою установкою сумарною потужністю 1020 кінських сил.

Прискорення до» сотні » у цього електрокара займає всього 2 секунди при максимальній швидкості в 320 кілометрів на годину.


Однак не варто забувати, що незважаючи на божевільну динаміку, це великий і важкий сімейний седан. Досвідчений тест-пілот YouTube-каналу Speed Academy прохопив за кермом Плайда по гоночному треку на швидкості 240 км/ч і був неприємно вражений: на порівняно невеликому відрізку машина двічі вилетіла за межі траси.

Що вказує на те, що у Plaid можуть бути якісь проблеми з гальмівною системою – вона недостатньо ефективна, щоб впоратися з божевільним прискоренням.

Ця гіпотеза підтверджується експертами Компанії Throttle House. Вони взяли Tesla Model S Plaid на тест-драйв у одного з дилерів в Торонто, проїхавши на ньому як по звичайних дорогах, так і по спеціалізованому треку.

Читайте також: Випущений перший у світі двоповерховий автобус на електротязі (ВІДЕО)

І винесли вердикт: поряд з високими динамічними характеристиками електрокар продемонстрував і деякі проблеми-перш за все в роботі гальмівної системи, яка швидко перегрівається. Керованість також залишає бажати кращого-гідропідсилювач керма не встигає за швидкими діями водія, що може призвести до серйозної аварії.


Adblock
detector