Найдешевший у світі кросовер здивував результатами краш-тесту. ВІДЕО - Новости Ю

Найдешевший у світі кросовер здивував результатами краш-тесту. ВІДЕО

17.10.2021   13:00    1344

Новий кросовер — індійський Tata Punch — отримав 5 зірок на краш-тесті Global NCAP. Багато хто називає цей автомобіль найдешевшим у світі кросовером.

Источник: uainfo.org


Як повідомив портал Ampercar, в ході тестування цей автомобіль був випробуваний в базовій комплектації. Вона оснащена двома подушками безпеки та кріпленням для дитячих автомобільних крісел Isofix, інформує UAINFO.org.


Транспортний засіб піддали фронтальному удару об бар’єр, еквівалентний швидкості 64 км/ч. Перешкода деформується з 40-процентним перекриттям. Крім цього автомобіль протаранили спеціальним візком, який рухався на швидкості 50 км/ч.

Після проведення тестів експерти оцінили захист дорослих людей на 16,45 балів з 17 можливих. Водночас захист дітей оцінили на 40,89 балів з 49 можливих.

Кросовер Tata Punch має довжину всього 3,83 метра. Він оснащений 86-сильним атмосферним трициліндровим мотором об’ємом 1,2 л. Двигун поєднується з «механікою» або роботизованою трансмісією з одним зчепленням. В Індії ціни на автомобіль починаються від 8000 доларів.Adblock
detector