На Тернопільщині лісівники ознайомили учнів з унікальною технологією вирощування лісу (Фото)

23.03.2021   23:32    287days-ua.com

Учні Циганської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка, що на Тернопіллі, ознайомились з роботою лісорозсадницького комплексу з вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою в Скала-Подільському лісництві ДП «Чортківське лісове господарство». Такий метод вирощування саджанців фактично унікальний на теренах не лише області, а й країни.

Лісничий Володимир Гайовський розповів та показав всі етапи, які проходить дерево від насінини до могутнього дуба, повідомили в прес службі ДП “Чортківський лісгосп”. Спочатку було ознайомлення з обладнанням для флотації та термотерапії жолудя та обробкою насіння жолудя хімічними препаратами проти грибкових захворювань. Далі діти відвідали холодильну камеру для зберігання жолудів та ознайомилися з умовами при яких жолуді зберігаються у біологічному спокої на наступні роки. 

Наступним етапом було ознайомлення з роботою лінії з наповнення касет та посіву насіння від шведської компанії «ВСС». Після цього дітям представили теплицю для вирощування матеріалу та навіс-притінення.   

Відтак юні відвідувачі мали можливість оглянути облаштоване поле дорощування з рамповим поливом.

Это интересно:  Могут ли растения чувствовать боль? (ФОТО)

«Такі зустрічі корисні не тільки для дітей, вони дуже важливі і для працівників лісгоспу, адже ніщо не надихає на роботу сильніше, ніж розуміння важливості її для майбутніх поколінь. Сподіваємося, що ті зернятка любові до природи та лісу, які зародились у дітях під час цієї екскурсії, проростуть і зміцніють, принесуть свої плоди. А лісівники чекають нових зустрічей з юними природолюбами», – підсумували лісівники.

Это интересно:  Британец просверлил дырки для собак в заборе и создал городскую достопримечательность (ФОТО)


Adblock
detector