На Сумщині знешкодили банду з півсотні осіб, керовану "злодіями в законі". ВІДЕО - Новости Ю

На Сумщині знешкодили банду з півсотні осіб, керовану «злодіями в законі». ВІДЕО

24.10.2021   10:00    1364

Зловмисники залякували громадян, тероризували підприємців і «вибивали» з них гроші.

Источник: uainfo.org

Як повідомляє пресслужба СБУ, у ході масштабної спецоперації в Сумській області нейтралізована кримінальне угруповання, в яку входило близько 50 осіб. Зловмисників координували «злодії в законі» так званого Сухумо-кутаїського клану, в тому числі з території РФ, інформує UAINFO.org.Відзначається, що учасники угруповання намагалися поширити злочинний вплив на жителів кількох регіонів України, створивши розгалужену мережу своїх осередків.

Зловмисники залякували громадян, тероризували підприємців і «вибивали» з них гроші. До потерпілих застосовували психологічний тиск, насильство і погрози фізичної розправи.

Отримані суми лідери угруповання направляли на поповнення злодійської «каси». Крім того, зловмисники використовували отриманий «прибуток» для підтримки засуджених соратників у місцях позбавлення волі.

Під час слідчих дій по місцях перебування учасників групи, правоохоронці виявили засоби зв’язку, комп’ютерну техніку та банківські картки з доказами протиправної діяльності, відмички, «боргові» розписки потерпілих, з яких зловмисники вимагали гроші.

Трьом організаторам угруповання повідомлено про підозру у вимаганні (ч. 2 ст. 189 ККУ, встановлення або поширення злочинного впливу (ч. 2 ст. 255-1 ККУ), шахрайстві (ч. 2 ст. 190 ККУ).Adblock
detector