На розвиток діабету та раку може впливати час вживання певних продуктів - Новости Ю

На розвиток діабету та раку може впливати час вживання певних продуктів

19.09.2021   13:00    180

Китайські вчені з Харбінського університету повідомили, що від того, які продукти буде їсти людина, і у який час доби, залежить її здоров’я і шанси уникнути розвитку раку та діабету. Матеріалами дослідження поділився журнал Американської кардіологічної асоціації, інформує Ukr.Media.


За даними дослідників, вживання деяких продуктів лише у певні години допоможе уникнути розвитку не лише злоякісних новоутворень, але й діабету, а також проблем з роботою серця і судин. Під час проведення чергового дослідження фахівцями була встановлено, що вживання фруктів у середині дня сприяє зменшенню кількості проблем у роботі серця. І навпаки, за умови вживання у той самий час зернових і крохмалистих продуктів може спровокувати зростання кількості серцево-судинних патологій.


Это интересно:  Названі три приховані ознаки високого цукру в крові

Для того, щоб уникнути розвитку усіх перерахованих вище проблем зі здоров’ям, експерти рекомендують під час вечері обов’язково вживати достатню кількість овочів. У якості першого перекусу після сніданку краще з’їсти фрукти, а у якості другого (після обіду) — молочні продукти.

Категорично забороняється після основних прийомів їжі вживати страви з картоплі або крохмалисті продукти. За даними вчених, така харчова поведінка значно підвищує ризик розвитку важких захворювань.

Это интересно:  Дієтолог розповіла, чому не варто сперечатися на голодний шлунок

aspekty.netAdblock
detector