«На проекті» Холостячка «здійснилася моя давня мрія», — Злата Огневич - Новости Ю

«На проекті» Холостячка «здійснилася моя давня мрія», — Злата Огневич

17.09.2021   19:13    172

Популярна українська співачка Злата Огневич, яка ось-ось стане головною героїнею другого сезону реаліті-шоу «Холостячка», зізналася, що найскладнішим для неї на проекті виявився графік зйомок. Про це вона сказала в бесіді з «ФАКТАМИ».


Источник: showbiz.fakty.ua

За її словами, тільки перша вечірка тривала довше тридцяти (!) годин.

Однак, зізналася Злата, єдиний момент, який турбував її перед стартом проекту, це здатність при спілкуванні з учасниками забути, що навколо камери, давши волю своїм почуттям.


Это интересно:  Ирина Билык показала, какой необычный презент ей подарил поклонник

«Але зараз вже можу з упевненістю сказати, що у мене це вийшло. В середині зйомок я якось зловила себе на думці: навіть не помічаю, що крім мене і чоловіка на побаченні присутня знімальна група. Це дивовижний досвід», — сказала співачка.

Вона також зазначила, що жодного разу не розкаялася в своєму рішенні взяти участь в реаліті, і проект подарував їй безцінний досвід.

Это интересно:  55-летняя Руслана Писанка впечатлила эффектным образом

«Не хочу розкривати всіх карт, але поділюся потаємним: тут здійснилася моя давня мрія. Причому сталося це на першому ж побаченні. Я давно жила з думкою зробити це, але не було можливості реалізувати своє бажання. І нарешті все сталося!» , — заінтригувала нова «Холостячка».

Нагадаємо, незважаючи на шалений успіх першого сезону телепроекту, красивий роман Ксенії Мішиной і Олександра Еллерта закінчився гучним розривом. Втім, парочка недавно піднесла сюрприз, з’явившись разом на весіллі друзів.

Это интересно:  Ким Кардашьян отпраздновала свое 41-летие домашней вечеринкой с детьми

Фото СТБ


Adblock
detector