На популярну російську співачку завели кримінальну справу через фото Волочкової - Новости Ю

На популярну російську співачку завели кримінальну справу через фото Волочкової

19.10.2021   21:26    668

Анастасія Волочкова та її адвокати добилися кримінальної справи проти тих, хто виклав в мережі непристойне фото балерини, зняте біля її будинку. Волочкова задоволена, що її кривдники підуть під суд за вторгнення в приватне життя, і записала відповідне звернення в Instagram.


Источник: showbiz.fakty.ua

Представники Волочкової підкреслили, що справа відкрита не просто за фактом, а встановлено конкретних осіб, які і будуть нести відповідальність за скандальне фото. За даними СтарХіт, слідство підозрює відому співачку, солістку групи «Стрілки» Катерину Любомську.


Фото, через яке Волочкова пішла до поліції, це знімок балерини в непривабливий момент — під час сидіння на ділянці біля будинку і справляння природньої потреби.

«Спочатку хизувалися як курки, бігали на канали, лили на мене бруд, піарилися. А тепер, коли ми говоримо: ось вам „криміналка“, то вони злякалися», — заявила Волочкова.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Анастасія Волочкова (@volochkova_art)

Нагадаємо, Волочкова не перший рік скаржиться, що про неї пишуть як про жінку, а не як про балерину, а навколо її імені постійно виникають скандали. Останні виступи Анастасії були розкритиковані, звучали зауваження, що «йти потрібно вчасно», а Волочкова тим часом виступила з викриттями з приводу зловживань у московському театрі.Adblock
detector