На півтора місяця аптеки знижують ціни до 40%

07.08.2020   19:50    176

Спеціальна пропозиція, до якої аптеки внесли лікарські засоби, медичні вироби та дієтичні добавки, передбачає, що ці товари продають зі знижками* до 40%. Акція триває в аптеках під брендами «Аптека АНЦ», «Аптека Шар@», «Благодія», «Аптека Копійка» із 16 липня до 30 серпня 2020 року включно. Знижки охоплюють більше ніж 200 товарів для дітей та дорослих.

Источник: gordonua.com

У період дії акції роботизовані аптеки продають товари для молодих матусь – молоковідсмоктувачі та силіконові накладки на соски для годування зі знижками до 40%*. Також є дитячі пюре та харчування, безрецептурні препарати та засоби гігієни за зниженими цінами. Для майбутніх матусь є засоби для догляду проти розтягнень. Знижка також діє на системи контролю рівня глюкози у крові, що особливо стануть у пригоді людям, які хворіють на цукровий діабет.

Это интересно:  Число заболевших коронавирусом в мире приближается к 31 млн

Збираючись у відпустку, ми маємо безліч справ, про які варто подбати. Фармбренди «Аптека АНЦ», «Благодія», «Аптека Шар@», «Аптека Копійка» пропонують просте рішення для тих, кому не вистачає часу, – замовляйте** товари телефоном за номером: 5900. Передплата не потрібна. Аптечна довідка 5900 працює на умовах попереднього замовлення: клієнт називає найменування потрібних товарів, обирає аптеку, а потім приходить у точку продажу, щоб оплатити та забрати покупки. Такий режим роботи дає покупцеві змогу спочатку переконатися у належній якості продукції, а потім платити кошти. Під час одержання покупок в аптеці можна розрахуватися готівкою чи банківською карткою. Усі роботизовані аптеки облаштовано POS-терміналами для зручної безготівкової оплати.

Это интересно:  Билл Гейтс назвал сроки окончания пандемии COVID-19

Нагадуємо, акція «Стиглі знижки літні ціни» від фармацевтичних брендів «Аптека АНЦ», «Благодія», «Аптека Шар@» та «Аптека Копійка» триває півтора місяця. Скористатися пропозицією можуть мешканці різних міст України, крім АРК та тимчасово-окупованих територій. Акція передбачає великі знижки на товари для малюків та дорослих. Щоб дізнатися про перелік товарів за зниженими цінами та рівень знижок, можна звернутися до провізора роботизованої аптеки. Обмеження за кількістю товарів у одні руки немає – придбати акційні пропозиції можна у будь-якій кількості за наявності їх в аптеці.

Это интересно:  Французы оценили работу Макрона: показатели лучше, чему Олланда и Саркози

ВИДЕО Видео: Аптека АНЦ / YouTube

*Інформацію про ціну на товар до та після застосування знижки, співвідношення до попередньої ціни реалізації, асортимент продукції, на який надано знижки, а також відсоток знижки можна дізнатися у провізорів аптек. Під знижкою мають на увазі зниження звичайної ціни реалізації на акційний товар до 40%.

**Ідеться про попереднє замовлення, придбання здійснюють у місцях продажу.

ТОВ «Аптека низьких цін «Кремінь», ліцензія серії АВ №579825, видана Державною службою України з лікарських засобів 6 грудня 2011 року.
загрузка...Adblock
detector