На Майдані Незалежності у Києві відбулась церемонія прощання із Героєм України Тарасом Матвіївим, загиблим на Донбасі (Відео)

14.07.2020   15:06    232


Тарас Матвіїв загинув на Донбасі 10 липня, коли під ворожим обстрілом врятував двох своїх побратимів-бійців 24-ї бригади ЗСУ.

Сьогодні на Майдані Незалежності в Києві відбулась церемонія прощання з Тарасом Матвіївим, якому за його самовідданий вчинок на фронті Президент України посмертно присвоїв звання Героя України.

Читайте також: Президент присвоїв звання Героя України бійцю ЗСУ Тарасу Матвіїву, який загинув на Донбасі (Відео)

Зірку Героя з рук міністра оборони України зі сльозами на очах сьогодні на Майдані Незалежності отримував батько Тараса Матвіїва.

Это интересно:  Кошка проучила наглую курицу (видео)

“Бажання зараз тільки одне: щоб всі наші хлопці живі-здорові повернулись додому з перемогою”, – сказав батько Героя України, полеглого на Донбасі.

Побратими загиблого Тараса Матвіїва з 24-ї бригади ЗСУ попрощались із ним на Донбасі 13 липня. Сьогодні ж ввечері прощання буде у Львові, а 15 липня – у Жидачеві, звідки родом був Тарас Матвіїв.

Это интересно:  Полет конвертопланов США над Киевом попал на видео (ВИДЕО)

Більше про церемонію прощання з полеглим на Донбасі українським Героєм Тарасом Матвіївим – у відео ТСН і повній версії церемонії прощання на Майдані Незалежності в Києві.
7days-ua.com

загрузка...
Adblock
detector