На Кіровоградщині вчителька-антивакцинаторка сперечалася з поліцейськими під час уроку - Новости Ю

На Кіровоградщині вчителька-антивакцинаторка сперечалася з поліцейськими під час уроку

12.11.2021   11:10    164

В Олександрії вчителька, яка відмовляється вакцинуватися проти коронавірусу, самовільно прийшла в школу після відсторонення

На Кіровоградщині вчителька-антивакцинат…Попри рішення директора відсторонити жінку, вчителька захотіла продовжувати викладати.Про це повідомляє місцева мешканка Світлана Бойченко у Facebook, пише Depo.ua.

Зазначається, що інцидент трапився 11 листопада. Жінка прийшла до 9-А класу викладати історію. Під час уроку до кабінету увійшли правоохоронці з вимогою покинути територію школи, оскільки жінку відсторонили від роботи.

Вчителька відмовилася виконати наказ поліцейських та почала посилатися на Конституцію.

«Стаття 60 Конституції говорить про те, що я, громадянка України, явно злочинні накази виконувати не буду… ви моїми правами керувати не маєте права, своїми правами керую я», – наголосила антивакцинаторка.

Відомо, що жінка навіть сама звернулася до поліції, буцім-то правоохоронці зірвали урок, перевищили свої повноваження та несли загрозу її життю та здоров’ю.

Окрім цього, вона назвала поліцейських «членами організованого злочинного угрупування», які «працюють за три копійки невідомо на кого».

Нагадаємо, 3 листопада антивакцинатори заблокували вулицю Грушевського біля Кабінету міністрів і оточили Верховну Раду. Люди також перекрили проїзд автомобілям і багато людей через це не змогли вчасно потрапити на роботу.

Під час акції блогерка Олена Фаіст, яка відома своєю агресивною позицією щодо щеплень від COVID-19, у центрі Києва говорила про «один братський народ» та озвучувала інші тези російської пропаганди.


Adblock
detector