что можно делать и что нельзя

На Київщині 17-річна красуня влаштувала самопідпал: ​пожежник, в будинку якого все сталося, навіть не викликав швидку (відео)

26.08.2021   16:00    855

У селі Ставки Фастівського району Київщини сталася трагедія із 17-річною студенткою. Дівчина потрапила до лікарні з жахливими опіками після підпалу та 2 тижні провела у реанімації. В ефірі програми «Говорить Україна» рідний брат неповнолітньої звинуватив у підпалі сестри її односельця.


Источник: nnovosti.info


Зазначається, що того вечора 17-річна Ольга відправилася до 24-річного товариша Миколи — пограти у карти. За словами родича постраждалої Ольги, Микола, який працював пожежником, під час сварки підбурював Ольгу облитися бензином, який зберігався у нього вдома. Потім на думку родичів, саме Микола підпалив нещасну і ледь не спалив живцем.

Это интересно:  У директора інституту судових експертиз знайшли квартир і автівок на мільйони. ВІДЕО

В одну мить життя дівчини-красуні перетворилося на пекло: Ольга отримала 25% опіків. Постраждала стверджує, що вона спалахнула, коли Микола підпалив сигарету. Але чоловік заперечує звинувачення. Детектор брехні підтвердив слова Миколи. Чоловік не підпалював дівчинку, але він і не надав їй належної допомоги.

Розуміючи, які страшні опіки отримала дівчина, пожежник Микола навіть не викликав швидку.

Також незрозуміло, яким чином у чужому будинку, постраждала Ольга знайшла бензин.

Это интересно:  Попытка завести грузовик, который 80 лет стоял в лесу (Видео)
Adblock
detector