На Буковині відкрили лавандове поле площею 1,5 гектара (фото)

27.06.2021   12:51    463

Источник: glavcom.ua

Лавандове поле у селі Магала розташоване біля траси Чернівці – Житомир
Фото: Віталій Олійник/Укрінформ

На полі зараз відчувається неймовірний аромат лаванди


У селі Магала, що неподалік Чернівців, відкрили лавандове поле площею 1,5 гектара. Туристи активно відвідують поле і фотографуються на тлі квітів.


Про це повідомляє Укрінформ.

«Минулими вихідними ми відкрили наше лавандове поле для відвідувачів. Після дощів настали сонячні дні і лаванда зараз активно квітне. Все більше і більше туристів до нас приїжджає, підготували для них цікаві локації для фотосесій», – розповіла власниця поля Мирослава Мерешко.

Это интересно:  Чемпионат Украины по трековым гонкам: Двойная порция борьбы и аварий тоже! (видео)

На полі зараз відчувається неймовірний аромат лаванди. Відвідувачі охоче фотографуються та купують сувеніри, букети з квітами.


1 з 10 на весь екран згорнути На Буковині відкрили лавандове поле площею 1,5 гектара (фото) На Буковині відкрили лавандове поле площею 1,5 гектара (фото) На Буковині відкрили лавандове поле площею 1,5 гектара (фото) На Буковині відкрили лавандове поле площею 1,5 гектара (фото) На Буковині відкрили лавандове поле площею 1,5 гектара (фото) На Буковині відкрили лавандове поле площею 1,5 гектара (фото) На Буковині відкрили лавандове поле площею 1,5 гектара (фото) На Буковині відкрили лавандове поле площею 1,5 гектара (фото) На Буковині відкрили лавандове поле площею 1,5 гектара (фото) Всі фоторепоратажі

Фото: Віталій Олійник/Укрінформ

Для гостей підготували фотозони, капелюшки та плетені кошики. Відвідувачі можуть прийти на поле зі своїми пледами, покривалами, продуктами і напоями та відпочивати там упродовж дня.

Вартість вхідного квитка для дорослих – 100 грн, дитячий – 50 грн.

Это интересно:  Як правильно вибрати мотоблок?

Лавандове поле у селі Магала розташоване біля траси Чернівці – Житомир, приблизно за 10 кілометрів від обласного центру. Працює поле щодня із 9:00 до 20:00. За словами власників, поле лаванди на Буковині квітнутиме ще близько двох тижнів.

Як повідомлялося, на Буковині почали квітнути тюльпанові поля. На тюльпановому полі станом на 1 травня розквітли близько третини тюльпанів.

Adblock
detector