Мрія у борг: Талановитій дівчинці треба $2000, щоб виплатити борг за бандуру (Фото)

27.04.2021   07:33    3367days-ua.com

Щоб здійснити мрію старшої доньки Марії, багатодітна сім’я Іваніцьких уже два роки збирає кошти на бандуру. Талановита дівчина з семи років займається музикою. Розпочинала із простої чернігівської бандури, на якій навчалась в Острівській музичній школі, потім поступила у Львівський музичний фаховий коледж, де спеціалізуються на, так званих, львівських бандурах.— Для майбутнього творчого зросту і майстерності в техніці виконання, потрібен хороший інструмент тому, що як він буде звучати — це великий відсоток успіху в майбутньому. Мені порадили знайти львівську бандуру і з часом я познайомилася з майстром Рубаєм Віктором, який запропонував корпус бандури і сказав, що буде готовий її зробити, тобто це — майстрова бандура, не фабрична, її звук відрізняється чистотою і глибиною, мені надзвичайно подобається. Я в майбутньому мрію виступати і творити чудеса на ній, — ділиться Марійка.

Это интересно:  Необычное состязание для настоящих мужиков (ФОТО)

3200 доларів — така ціна бандури. Для сім’ї з шести дітей це велика сума, тому майстер погодився зробити її в борг.  

— Він дозволив взяти інструмент, віднісся дуже людяно, казав, що все розуміє, тим більше багатодітна сім’я, сказав,- ти займайся і з часом по частинах віддасте. — Мати Галина розповідає, що вдалось назбирати певну суму власними силами та завдяки допомозі небайдужих. — Ця бандура має вже свою історію, ми вже два роки збираємо на неї гроші, вдалося назбирати 1200 доларів, ми їх заплатили, і він дав нам цей інструмент, але за нами залишився борг. Це — дякуючи добрим людям, які допомогли грошима, — говорить Галина Іваніцька. 

Это интересно:  Романтический период мужских причёсок в 1970-е годы (ФОТО)

В репертуарі Марійки багато народних пісень і водночас класичних творів, а ще її творчість принесла безліч перемог та нагород, остання з них — гран-прі в міжнародному конкурсі музикантів.

— Загалом, я тепер мрію опанувати вміння виконувати і хочу показати, що бандура — це не лише інструмент, на якому можливо виконувати народні пісні, а на якому звучать і романси, і класика, поліфонії і щось новіше. Тобто бандура — це чудо, особливо для української нації. Я дуже мрію колись виконувати на рівні і представляти бандуру. 

А ще Марійка хоче віддячити тим, хто допоможе здійснити її мрію: «Здійснювати свою мрію, не знаю наскільки мені це вдасться, не знаю як мене далі поведе життя, але я щиро вірю, що воно буде з бандурою і моя велика мета — це могти колись цією справою, яку я люблю, нести бандуру в світ, тобто нашу національність і крім того, мати змогу допомагати іншим — як і духовно, так і матеріально. Для мене дуже багато приклалося людей, які матеріально підтримували мою сім’ю, для мене це дуже важливо в майбутньому мати змогу допомогти комусь так само, як допомогли мені».

Это интересно:  33-летняя Джулиана Фёрстер нанесла на себя татуировки всех любимых персонажей сына (ФОТО)

Залишилося назбирати 2 тисячі доларів. У благодійному фонді «Покрова» вирішили підтримати сім‘ю певною сумою та подбати, щоб про історію Марійки дізналося більше людей. Долучитись можете і ви, переказавши гроші на картку Галини Іваніцької.

Карта 5168 7573 2520 9437 Іваніцька Галина Станіславівна.


Adblock
detector