Москва повідомила про початок виведення військ з території Білорусі після закінчення навчань "Захід-2021" - Новости Ю

Москва повідомила про початок виведення військ з території Білорусі після закінчення навчань «Захід-2021»

16.09.2021   16:00    484

Міністерство оборони РФ  повідомило про початок повернення російських військ та техніки з Білорусі після військових навчань «Захід-2021» .

«Війська Західного військового округу, десантні війська та авіація ВПС Росії, які беруть участь у спільних стратегічних навчаннях» Захід-2021 «на полігонах» Обуз-Лесновський «та» Брест «у Республіці Білорусь, почали повертатися на постійне місце розташування в Росії », — йдеться у повідомленні.Это интересно:  Зонтики можно оставить дома: прогноз погоды в Харькове на 20 октября (карта)

Вчора на полігоні  у Нижегородській області відбулася церемонія закриття спільних стратегічних навчань Збройних Сил Російської Федерації та Республіки Білорусь «Захід-2021», повідомили у військовому відомстві Росії.

Закриття навчань у Білорусі заплановане на 17 вересня.

Заступник міністра оборони Росії Микола Панков заявляв, що навчання мають «оборонний характер і спрямовані на підготовку військ до ведення бойових дій у сучасних умовах та підвищення взаємосумісності військового командування збройних сил союзників і дружніх держав».

Навчання проходили 10-16 вересня. Загалом у Білорусі та Росії було задіяно близько 200 тисяч осіб.

Это интересно:  Во Львове будет тепло: синоптики дали прогноз на 20 октября (карта)

Раніше начальник Департаменту міжнародного військового співробітництва Міністерства оборони Білорусі розповів про «військові загрози», через які  Білорусь прагне зменшити потенціал конфлікту та посилити безпеку.

«На відміну від наших західних партнерів, Білорусь може констатувати відсутність іноземних баз з військовою технікою, за винятком радіостанції та центру зв’язку російських установ, які не є військовими базами. Але деякі сусідні країни постійно збільшують контингенти на кордоні з Білоруссю з уже зафіксованим розміщенням понад 8,5 тисяч військовослужбовців НАТО та великою кількістю техніки »,- сказав представник Міноборони Білорусі.

Это интересно:  В Киеве будет сухая и облачная погода: синоптики дали прогноз (карта)

На території Білорусі участь у маневрах брали 2500 російських військовослужбовців.

intvua.com
Adblock
detector