Мінівен PEUGEOT Rifter на службі медиків: надійний і витривалий партнер навіть в самих екстрених ситуаціях

16.01.2021   21:41    512


Мінівен PEUGEOT Rifter був обраний для участі в програмі оновлення автомобільного парку медичних амбулаторій загальної практики Дніпропетровської області України. Медичні амбулаторії отримали 47 нових надійних автомобілів, які зможуть внести значний вклад в збереження життя і здоров’я громадян.

Источник: www.autocentre.ua

Комерційні автомобілі PEUGEOT мають відмінні рекомендації в Україні: висока надійність, відмінна витривалість, невисокий витрата палива, мінімальні витрати на експлуатацію. А тому не дивно, що їх постійно вибирають різні підприємства, фірми, організації. А також, їм віддають перевагу і медичні організації. Програма включала в себе поставку 47 автомобілів PEUGEOT Rifter L1 1.6 HDi 92 Access, які були призначені для 21 установи медичних амбулаторій загальної практики в Дніпропетровській області. Дилер PEUGEOT ВІДІ Авеню зміг запропонувати найбільш вигідні умови поставки автомобілів, що стало однією з причин перемоги в тендері. А другою важливою причиною став сам продукт – автомобіль PEUGEOT Rifter, який замовник вибрала відразу з кількох причин. І тут немає «по-перше» або «по-друге»: всі переваги автомобіля однаково важливі, коли стоїть питання про здоров’я або навіть життя людини.

Это интересно:  Новый пикап Ford Maverick показали на реалистичных изображениях

Володимр Барбаш, директор по корпоративним продажам: «Автомобілі PEUGEOT Rifter це відмінний вибір як для роздрібних клієнтів, так і для копроратівних. Їх обирають за надійність і витривалість. Це автомобіль, на який можна покластися і бути впевненим, що він не підведе в самий відповідальний момент. PEUGEOT Rifter пропонує потужні і економічні двигуни в парі з сучасними КПП, енергоємну підвіску і інноваційні технології. І що не менш важливо, PEUGEOT Rifter має відмінне співвідношення ціна/якість. Саме тому його вибирають безліч компанії для свого автомобільного парку.»

Перш за все, мова йде про надійну, витривалу, міцну конструкцію – адже тільки справний автомобіль може довезти медика до пункту призначення. Так, двигун 1.6 HDi вже не раз довів свою надійність і витривалість навіть в українських умовах. А в комбінації з традиційною 5-ст. МКПП, та в умілих руках досвідчених водіїв, такі автомобілі продемонструють ще й неабияку паливну економічність.

Обрана конфігурація автомобіля PEUGEOT Rifter L1 Access є оптимальним варіантом для напруженої щоденної експлуатації. Так, кузов L1 досить компактний для зручності маневрування і досить місткий для медиків з усім необхідним обладнанням. А комплектація Access передбачає все необхідне для комфорту і безпеки – починаючи від кондиціонера і електричних склопідйомників, закінчуючи системою стабілізації і подушками безпеки. Ще одныэю перевагою є і оригінальна конструкція ходової частини автомобіля PEUGEOT Rifter: зі збільшеним кліренсом, енергоємною підвіскою, високо-профільними шинами. Усе це гарантує комфорт під час поїздок навіть по найбільш розбитим дорогам. Причому, будьте впевнені, деталі підвіски будуть служити довго: в перший час автомобілям потрібні лише регулярне ТО та заміри витратних елементів – гальмівних колодок, різних фільтрів, тд.

Это интересно:  Cadillac Celestiq дебютирует летом 2021 года

І в даному випадку допоможе широка дилерська мережа PEUGEOT в Україні: сьогодні на території країни працює 22 дилера Бренду. Якщо у вашій області / районі відсутній дилерський центр PEUGEOT – це ще не означає, що відсутній якісний сервіс: звертайтеся на мультибрендові авторизовані СТО родинних Брендів CITROEN або OPEL, де вам обов’язково допоможуть. Програма фіксованої вартості ТО для всіх дилерів в одному регіоні дозволить заздалегідь прорахувати витрати на обслуговування, що зручно для різних підприємств і організацій. Тривала гарантія і збільшений до 15 тис. км міжсервісний інтервал також є важливою перевагою при довгостроковій експлуатації автомобілів PEUGEOT.

Это интересно:  За какие автомобили украинцы должны оплатить ежегодный налог – известны и штрафы

Ця програма оновлення автопарку важлива не тільки з точки зору бізнесу, але також з точки зору соціальної відповідальності різних компаній в нинішніх непростих умовах. Адже з урахуванням пандемії в Україні, оновлення автомобільного парку медичних амбулаторій – це значний внесок в збереження життя і здоров’я громадян, можливість надання невідкладної медичної допомоги. Дилерський центр ВІДІ Авеню дотримується цих принципів у своїй роботі, і надає найбільш вигігдні і комфортні пропозиції.

ВІДІ Авеню вже протягом більш ніж 9 років є офіційним дилером PEUGEOT і в своїй роботі відповідає всім високим стандартам Бренду. Такий відповідальний підхід до роботи дає відмінні результати, на що вказує не одна успішна корпоративна угода, яку провів дилер.

Впевнені, що автомобілі PEUGEOT Rifter стануть надійними помічниками медикам і допоможуть зберегти здоров’я, а можливо навіть життя численним українцям!загрузка...
Adblock
detector