Міністр назвав найкращий спосіб боротьби з Covid-19, який Україна не може собі дозволити (Відео)

13.11.2020   13:08    18347days-ua.com

Найкращим способом зупинити в Україні процес зараження Covid-19, було б запровадження зараз такого ж жорсткого карантину, як навесні, та наразі це неможливо.

Про це заявив сьогодні на брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Найкращим варіантом боротьби з епідемією для Міністерства охорони здоров’я, для лікарів з точки зору зупинки розповсюдження хвороби є, звичайно, повний жорсткий карантин. Такий самий, який був навесні. Але за тими розрахунками, які зробили міністерства фінансів і економіки, ми не можемо собі це дозволити, тому що цей карантин мінімум на три-чотири тижні, і він просто зупинить і зруйнує нашу економіку”, – сказав глава МОЗ.

Читайте також: Кабмін опублікував Постанову, якою запровадив карантин вихідного дня (Графіка)

Тому, пояснив Степанов, Кабмін, намагаючись зберегти баланс між економічними і медичними потребами країни, пішов на запровадження в Україні карантину вихідного дня.

Это интересно:  В Харькове на акции ко Дню памяти жертв Голодоморов произошли столкновения (ВИДЕО)

“Це наша життєва необхідність. Ці непопулярні рішення приймаються лише заради здоров’я і життя громадян… Для нас необхідно розірвати ланцюг передачі хвороби. В який спосіб він розривається? В єдиний – це зменшення контактів між людьми, зменшення спілкування”, – наголосив Максим Степанов.

Читайте також: В Україні за останню добу новий антирекорд Covid-19

Глава МОЗ підкреслив, що якщо не вдаватись до нових карантинних обмежень, то вже за місяць всі місця в лікарнях для хворих із Covid-19 будуть заповнені і класти нових пацієнтів для порятунку їх життя в Україні буде просто нікуди.

Это интересно:  В центре Киева обнаружили тайник с оружием и взрывчаткой (ВИДЕО)

“У нас не буде легкої зими, буде дуже важко. І зараз головне завдання – пройти цю зиму з цією епідемією, з цією пандемією з найменшими втратами. Під словом “втрати”, я перш за все маю на увазі людське життя. Щоб якнайменше людей померли від цієї страшної важкої хвороби”, – сказав міністр охорони здоров’я України.

Это интересно:  По всей Франции прошли массовые протесты против ограничений свободы прессы (ВИДЕО)


загрузка...


Adblock
detector