Міністр країни підтвердив: з'явилися докази приховування Іраном причини аварії МАУ

26.04.2021   20:26    296


В Ірані влада з самого початку знала, чому розбився літак МАУ в січні 2020 року, але навмисно приховувала це перші три дні. Про це з посиланням на запис з міністром закордонних справ Ірану Мохаммад Джавад Заріфі повідомляє The New York Times у понеділок, 26 квітня.

Источник: nnovosti.info

Это интересно:  «Прогнулись перед ватою». В Одесі ресторан сховав арт із Катериною , яку відправили в Ростов

У розпорядженні видання опинився запис розмови Заріфа з іранським журналістом Саїдом Лейлазом. Міністр кілька разів говорить про те, що озвучена ним інформація не для публікації. Він стверджує, що його роль як члена уряду Ірану є досить умовною, оскільки позиція МЗС і заяви залежать виключно від верховного лідера і Корпусу вартових ісламської революції.Заріф додав, що КВІР відразу знав про те, що літак збили двома ракетами класу «земля-повітря», хоча визнав це тільки через три дні. Сам Заріф був присутній на засіданні Радбезу Ірану і заявив, що світ потребує пояснення катастрофи.

Это интересно:  Кулеба розповів Блінкену, як подолати агресію РФ проти України

За його словами, військове керівництво зажадало від нього опублікувати твіт про те, що інформація про атаку ракетами нібито не відповідає дійсності. При цьому він просив сказати йому правду про те, чи правда іранська ракета влучила в літак МАУ.

«Бог мій свідок, вони відреагували на мене так, як ніби я заперечував існування Бога», — заявив міністр.


Adblock
detector